меню

Банк Кредит Дніпро підбив cashless-підсумки літа: обсяг безготівкових операцій із платіжними картами зріс на 12%

08 Вересня 2020

За результатами серпня 2020 року обсяг клієнтських безготівкових операцій із платіжними картами у Банку Кредит Дніпро зріс на 8% у кількісному і на 12% у грошовому вираженні порівняно з результатами травня, при цьому найкращу динаміку продемонстрували розрахунки через POS-термінали в торговельних мережах: їх обсяги зросли на 14% у сегменті дебетних і на 30% у сегменті кредитних карт.

«На сьогодні 9 із 10 операцій із кредитними картами наші клієнти здійснюють безготівково, а питома вага безготівкових транзакцій кредитками в грошовому вираженні зросла за літні місяці з 79 до 88%, – говорить Тарас Горкун, заступник голови Правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації Банку Кредит Дніпро. – У сегменті дебетних карт також простежено чітку позитивну cashless-динаміку, і наше завдання прискорити її, мотивуючи клієнтів новими продуктовими і маркетинговими «фішками» віддавати перевагу безготівковим розрахункам як технологічнішим, безпечнішим і вигіднішим».

Банкір також зазначив, що структура безготівкових розрахунків поступово повертається до звичного «докарантинного» розподілу: за літо частково повернули втрачені позиції напрями, які найбільше постраждали у період дії жорстких карантинних заходів, – туристичні послуги, розваги, кафе і ресторани, одяг і взуття, непродовольчі товари й послуги.

«Ми бачимо, що клієнтські уподобання безготівкових розрахунків і дистанційних каналів обслуговування, що посилилися у період карантину, зберігаються і сьогодні, і розглядаємо це як можливість для якісного переформатування нашого сервісу, використання найкращого клієнтських досвіду для входження в топ банків за вибором клієнтів із точки зору технологічності, інновацій та клієнтоорієнтованості», – підкреслив Тарас Горкун.

Докладніше ознайомитися з пакетними картковими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна за посиланням.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності