меню

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки акції «Гроші на авто» і визначив п’ятого переможця – одержувача 300 тис. грн

20 Грудня 2019

Банк Кредит Дніпро провів заключний грудневий розіграш призової суми в рамках акції «Гроші на авто»: п’ятим переможцем і щасливим власником 300 тис. грн став Ігор Мордись з Івано-Франківщини, який оформив у листопаді кредит готівкою. Ігор приєднався до квартету переможців попередніх розіграшів з Одеси і Дніпра, Київської та Чернігівської областей. Настільки широка географія призерів відображає популярність акції у всіх регіонах України. Всього ж її учасниками стали близько 2,5 тисяч клієнтів, які оформили кредити готівкою на загальну суму майже 130 млн грн. Кожен з учасників на додаток до бажаної сумі кредиту отримав від банку приємний бонус в якості заохочення за свій фінансовий прагматизм.

«Ми задоволені динамікою і результатами акції, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Крім хороших кількісних показників, вона також виконала свою стратегічну задачу, зміцнивши ставлення наших діючих і нових клієнтів до банківського кредиту як зручного інструменту фінансового планування і реалізації намічених справ – чи то ремонт квартири, чи оплата навчання, купівля техніки або автомобіля, організація подорожі або сімейного торжества. Щиро вітаємо переможців, а всім нашим клієнтам напередодні різдвяних і новорічних свят хочемо виконання найзаповітніших бажань і готові підставити фінансове плече для їх якнайшвидшої реалізації».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якого запропоновано річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності