меню

Банк Кредит Дніпро підписав меморандум про співпрацю з представником концерну «Белнефтехим» компанією «БНХ Україна» на Першому Форумі регіонів України та Білорусі у Гомелі

26 Жовтня 2018

Банк Кредит Дніпро бере участь у роботі Першого Форуму регіонів України та Білорусі, що проходить 25-26 жовтня у білоруському Гомелі під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь, а також за участі президентів двох держав. Мета заходу – презентація економічних досягнень і потенціалу регіонів України та Білорусі, пошук і впровадження нових ініціатив та форм економічної, інвестиційної, науково-технічної, фінансової, культурної співпраці на міжрегіональному рівні. Програма форуму передбачає, зокрема, засідання Українсько-білоруської ради ділового співробітництва, масштабну виставку економічного потенціалу, на якій представлено провідні підприємства двох держав, переговори представників компаній, підписання контрактів, налагодження прямих бізнес-контактів на рівні регіонів.

Банк Кредит Дніпро підписав меморандум про співпрацю

Банк Кредит Дніпро презентував учасникам форуму ефективні програми комплексного фінансового супроводу бізнес-діяльності та підписав меморандум про співпрацю в напрямку кредитування товарообігу з ТОВ із іноземними інвестиціями «БНХ Україна» – офіційним представником Білоруського державного концерну з нафти та хімії в Україні.

«Оновлена бізнес-стратегія нашого банку фокусується на найперспективніших напрямах, драйверах економічного відновлення і зростання, серед яких комплексне фінансове обслуговування підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, – розповів Віталій Палюра, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Як один із найбільших українських банків, які обслуговують зовнішньоторговельні операції, ми також активно розвиваємо напрям корпоративного кредитування. Підписання меморандуму про комплексну співпрацю в напрямку кредитування товарообігу з компанією «БНХ Україна», офіційним представником провідного промислового комплексу Білорусі концерну «Белнефтехим», ми розглядаємо як базу для побудови довгострокових і взаємовигідних відносин із білоруськими виробниками та їхніми українськими партнерами, розвитку реального сектора економіки і торговельно-економічних зв’язків між нашими державами».

Банк Кредит Дніпро підписав меморандум про співпрацю

Банкір зазначив, що участь у таких представницьких заходах міжнародного рівня – чудова нагода для фінустанови презентувати діловому співтовариству сучасні фінансові продукти та інструменти, що сприяють їх динамічному розвитку й підвищенню рентабельності бізнесу.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності