меню

Банк Кредит Дніпро підписав меморандум про співпрацю з представником концерну «Белнефтехим» компанією «БНХ Україна» на Другому Форумі регіонів України та Білорусі в Житомирі

07 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро став учасником Другого Форуму регіонів України та Білорусі, що відбувся 3-4 жовтня в Житомирі під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь, у якому також брали участь президенти двох держав. У роботі форуму взяли участь понад 100 учасників, делегації з 6 областей Білорусі та 22 регіонів України. Програма заходу передбачала 8-е засідання Українсько-Білоруської консультативної ради ділового співробітництва, масштабну виставку економічного потенціалу, промислових зразків і високих технологій від провідних національних виробників, налагодження прямих бізнес-контактів на рівні регіонів, переговори понад 200 представників компаній, підписання контрактів.

Банк Кредит Дніпро презентував учасникам форуму програми комплексного фінансового супроводу бізнес-діяльності та підписав меморандум про співпрацю у напрямі кредитування товарообігу з ТОВ з іноземними інвестиціями «БНХ Україна» – офіційним представником Білоруського державного концерну з нафти та хімії в Україні.

«Другий рік поспіль ми беремо участь у роботі Українсько-Білоруського форуму регіонів, що зарекомендував себе як ефективний майданчик міжнародного рівня для пошуку і впровадження нових форм економічної, інвестиційної, науково-технічної, фінансової співпраці, – говорить Віталій Палюра, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Активний розвиток напряму корпоративного кредитування – важлива частина комплексного фінансового обслуговування підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, – фокусного напряму нашої бізнес-стратегії».

Банкір підкреслив, що підписання меморандуму з компанією «БНХ Україна», офіційним представником провідного промислового комплексу Білорусі концерну «Белнефтехим», стало продовженням співпраці, розпочатій минулого року на Першому Форумі регіонів у білоруському Гомелі, а збільшення суми кредитування товарообігу до 80 млн доларів США до кінця 2020 року свідчить про успішність побудови довгострокових взаємовигідних стосунків із білоруськими виробниками – фундаменту для розвитку реального сектора економіки і торговельно-економічних зв’язків між двома державами.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності