меню

Банк Кредит Дніпро підтвердив лідерські позиції на ринку роздрібних кредитів готівкою

19 Жовтня 2018

Банк Кредит Дніпро втретє увійшов до число лідерів рейтингу найкращих кредитів готівкою для роздрібних клієнтів компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов за підсумками ІІІ кварталу 2018 року. 

При складанні рейтингу найкращих кеш-кредитів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування – номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової, щомісячної комісії та страховки, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро увійшов до трійки призерів, набравши 86 балів зі 100 можливих.

«Наші кредитні пропозиції для роздрібних клієнтів не тільки справедливо посідають провідні позиції в авторитетних експертних рейтингах, а й користуються все більшою популярністю у самих клієнтів, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – У нашому банку кредит готівкою на будь-які цілі без застави та поруки можна оформити просто і швидко, звернувшись до найближчого відділення, інформаційно-консультаційного центру або зробивши заявку через Інтернет чи контакт-центр. Сума кредиту становить до 300 тисяч гривень, при цьому клієнт сам обирає оптимальний термін кредитування – від 12 до 60 місяців, зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій. Завдяки вигідним прозорим умовам кредитування і високим стандартам обслуговування портфель кеш-кредитів збільшився у 2,6 раза за 9 місяців 2018 року, й у нас немає наміру знижувати оберти».

Експерт нагадав, що з метою популяризації кредитів готівкою банк до 31 грудня проводить акцію «Телевізор за кредит», за умовами якої всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн, отримають подарункову карту, яку зможуть обміняти на сучасний телевізор у торговельній мережі найбільшого національного ритейлера побутової техніки та електроніки «Ельдорадо», і запросив діючих і нових клієнтів скористатися акційною пропозицією для ще більш вигідного вирішення своїх фінансових завдань.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності