меню

Банк Кредит Дніпро представляє лінійку ефективних фінансових продуктів для агробізнесу на міжнародній виставці «ІнтерАГРО 2018»

30 Жовтня 2018

Банк Кредит Дніпро бере участь у 12 міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018», яка проходить із 30 жовтня до 1 листопада 2018 року в київському Міжнародному виставковому центрі. Представники фінустанови презентують агровиробникам зручні цільові інструменти фінансування оборотних і основних засобів, понад 30 цікавих партнерських програм із провідними виробниками та постачальниками агротехніки.

«Наш банк – традиційно активний учасник авторитетних галузевих агровиставок та форумів, адже саме агросектор є фокусним напрямом нашої бізнес-стратегії, – розповів Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Такі заходи надають прекрасну можливість не тільки зустрітися із широким колом фахівців, презентувати лінійку ефективних цільових фінансових інструментів і кредитних продуктів, але й отримати зворотний зв’язок для кращого розуміння актуальних потреб клієнтів агробізнесу, подальшого вдосконалення наших продуктових пропозицій і якості сервісу».

Банкір окреслив ключові цільові продукти, перелік яких банк підготував до презентації на виставці: «Агрооборотка Експрес» – беззаставна кредитна лінія до 1 млн грн на поповнення оборотних коштів – простий і швидкий продукт із мінімальним пакетом документів і готовим рішенням упродовж двох днів; кредит «Агрооборотка» – універсальний продукт, оптимальний для клієнтів із потребою у фінансуванні оборотних коштів на суму понад 1 млн грн; широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 1,8 до 19% річних у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, високу швидкість прийняття рішення та видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового погашення без комісій.

Міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2018» – професійне джерело отримання актуальної інформації для ефективного ведення та розвитку агробізнесу. Цього року очікується участь понад 300 компаній – провідних виробників та користувачів агротехніки із 20 країн світу. Програма заходу передбачає проведення 30 ділових івентів та спеціалізовані експозиції, які ознайомлять майже 20 тисяч відвідувачів із новинками і передовими розробками світових лідерів технічних рішень для сільського господарства, фінансовими і страховими послугами тощо.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності