меню

Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для придбання агротехніки і поповнення оборотних коштів у ході Дня поля «Агрофорум» від партнера – компанії «ПОЛЕТЕХНІКА»

26 Червня 2018

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля, який щорічно проводить компанія «ПОЛЕТЕХНІКА». У заході агровиробникам Дніпропетровської області було представлено сучасні та інноваційні рішення, послуги, агротехніка.

Банк Кредит Дніпро презентував лінійку ефективних фінансових інструментів і кредитних продуктів, адаптованих під потреби агробізнесу.

«Наш банк продовжує активно розвивати агронапрям, надаючи клієнтам якісний сервіс і різноманітні варіанти фінансування: від кредиту на поповнення оборотних коштів до кредитування повного виробничого циклу і придбання сільгосптехніки через партнерські програми з провідними гравцями агроринку, – розповів Ігор Кусковский, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Партнерство з компанією «ПОЛЕТЕХНІКА» – дилером сільгосптехніки, систем точкового землеробства, засобів захисту рослин та насіння найкращих світових брендів – дозволяє нам надавати сільгоспвиробникам одні з найвигідніших умов кредитування на ринку».

Банкір зазначив, що участь у Дні поля «Агрофорум» і подібних заходах корисна для банку з точки зору кращого розуміння актуальних потреб клієнтів агробізнесу, нарощування клієнтської бази, вибудовування тривалих відносин із клієнтами і партнерами, реалізації проектів і створення нових можливостей для успішного розвитку аграріями свого бізнесу.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності