меню

Банк Кредит Дніпро представив лінійку фінансових продуктів для агровиробників у ході Дня поля від партнера – компанії «ПОЛЕТЕХНІКА»

13 Червня 2017

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля, який щорічно проводить компанія «ПОЛЕТЕХНІКА». Понад 100 агровиробникам було представлено в Запорізькій області сучасні та інноваційні рішення, послуги, агротехніку.

Банк Кредит Дніпро репрезентував відвідувачам заходу лінійку фінансових інструментів і кредитних продуктів, адаптованих під потреби агробізнесу.

 

 

«Минулого року ми активно почали розвивати агронапрям і вже сьогодні готові надавати клієнтам якісний сервіс та різноманітні варіанти фінансування, починаючи від інвестиційних позик до кредитування повного виробничого циклу. Коли ми в банку почали займатися цим напрямом діяльності, то розуміли, що, незважаючи на специфіку ринку, ми зовсім не перші, й нам було необхідно не просто наздоганяти інших гравців, але і за короткий термін створити дійсно конкурентні переваги з якісною і грамотною експертизою, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ж наша партнерська мережа з дилерами агротехніки охоплює всі ключові сільськогосподарські регіони України, у нас діють десятки різноманітних програм із постачальниками обладнання та витратних матеріалів, зокрема й найбільшими міжнародними компаніями. Все це дозволяє нам надавати сільгоспвиробникам одні з найвигідніших умов кредитування на ринку. Підтримка головної експортної галузі країни, інвестиції у розвиток українського фермерського господарства будуть лишатися для нас одним із пріоритетних напрямів, і ми продовжимо працювати над тим, щоб систематично знижувати ставки кредитування».

 

Банкір також зазначив, що, крім партнерських кредитних програм, фінустанова пропонує і власні удосконалені програми фінансування, серед яких, наприклад, продукт «Агрооборотка» – кредитна лінія до 1,5 років на поповнення оборотних коштів із можливістю встановити індивідуальний графік погашення, адаптований під період отримання виручки від продажу врожаю, тощо.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності