меню

Банк Кредит Дніпро пропонує роздрібним клієнтам оновлені умови розміщення депозитів у гривні

03 Вересня 2018

Банк Кредит Дніпро оновив лінійку строкових роздрібних депозитів, поліпшивши умови розміщення вкладів у гривні на 12 місяців: тепер прибутковість за ними становить до 16,5% річних при виплаті відсотків у кінці строку і до 16% річних при щомісячній виплаті відсотків. Оформити депозит можна у будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. При оформленні онлайн діє програма лояльності, у рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Передбачено також автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні клієнт може відмовитися від автоматичної пролонгації.

«При оновленні депозитних пропозицій для роздрібних клієнтів наш банк не тільки уважно стежить за актуальними ринковими тенденціями, а й враховує макроекономічні тренди і прогнози, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Пропонуючи клієнтам максимальну прибутковість за депозитами на термін від 7 місяців і більше, ми надаємо їм можливість максимально захистити заощадження від інфляційних ризиків і мотивуємо до більш довгострокового й ефективного фінансового планування».

Банкір зазначив, що клієнти також можуть вигідно розмістити вклади у валюті терміном від 3 до 24 місяців, із прибутковістю до 5,7% у доларах США і до 3,7% у євро.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності