меню

Банк Кредит Дніпро пропонує українським фермерам вигідні кредити на купівлю агротехніки

29 Березня 2017

Банк Кредит Дніпро удосконалює програми агрофінансування і пропонує українським фермерам одні з найбільш вигідних і комфортних кредитних умов на ринку для купівлі агротехніки на термін до 60 місяців, із сезонним графіком погашення, можливістю відстрочки виплати тіла кредиту до 10 місяців у році, зручними умовами щодо забезпечення позики, мінімальними витратами на оформлення кредиту, демократичними процентними ставками і терміном ухвалення рішення до 1 тижня.

Фінансування видається на купівлю як нової техніки, так і тієї, що була у вжитку (не старша 10 років), – самохідної, навісної, причіпної – безпосередньо під заставу техніки або іншого забезпечення. Також банк надає гнучкі умови за першим внеском із боку клієнта. Зокрема, за умови внесення від 10% від вартості техніки у агровиробника є можливість отримати позику терміном до 60 місяців. Також позичальники можуть обійтися і взагалі без першого внеску, надавши додаткове забезпечення за кредитом. Зазначимо, що ставки встановлюються індивідуально і залежать від фінансового стану бізнесу клієнта.

«Наша стратегія розвитку агронапрямку в банку лишається незмінною, і на сьогодні ключове завдання – нарощування обсягів інвестицій у невеликі фермерські господарства. Відповідно ми повертаємо в продуктову лінійку зручні й, головне, підйомні кредити для українських сільгоспвиробників під удосконалення їхньої технічної бази, – розповідає Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Так, крім того, що ми готові робити фінансування основної галузі української економіки більш доступним і зводити бюрократичні процеси до мінімуму, ми також продовжуємо розвивати і партнерські програми. Незабаром ми представимо ринку ще ряд цікавих партнерських кредитних проектів, серед яких будуть і з пільговими умовами з обслуговування позики». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності