меню

Банк Кредит Дніпро провів фінансовий тренінг для дітей у Полтаві

19 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує розвивати програми з фінансової грамотності для дітей та молоді. Цього разу фахівці провели заняття для дітей 5-10 років у Полтаві. Найбільше юним учасникам сподобалося працювати з банківською технікою – детектором валют і машинкою для рахування грошей. Учасникам заняття також розповіли, як складати особистий і сімейний бюджети і швидко накопичити кишенькові гроші на те, щоб здійснити своє бажання.

У банку зазначають: курс дитячих фінансових тренінгів буде тривати і незабаром подібні заняття пройдуть і в інших регіонах України.

«Сотні юних українців за кілька років реалізації нашої соціально-освітньої програми відвідали фінансові тренінги. Цього року ми плануємо суттєво розширити географію проведення занять і збільшити їх кількість, – сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Для наших колег дитяча програма з фінансової грамотності – один з улюблених напрямів соціальної стратегії банку. Адже кожне заняття – це завжди яскраві й виключно позитивні емоції. Незважаючи на свій юний вік, усі діти дуже розважливі, зазвичай уже мають чітку мету, до якої прагнуть, і з самого раннього дитинства будують стратегії здійснення власних бажань. Ми пишаємося тим, що маємо можливість зробити свій внесок у їхній особистісний розвиток і допомагаємо їм створювати насичене дитинство».

На занятті діти розповідали про свої цілі, а також вчилися формувати особистий бюджет так, щоб була можливість відкладати гроші для їх досягнення. Учасники фінансового тренінгу розповіли, чим відрізняється мрія від звичайного бажання купити, наприклад, іграшку. «Це те, що за гроші не купиш», – сказали малюки. Завершилося заняття тим, що молоді учасники тренінгу загадали свої найзаповітніші і найбільш нездійсненні бажання, запустивши кульки в небо. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності