меню

Банк Кредит Дніпро приєднався до Системи BankID Національного банку України

04 Червня 2021

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної системи електронної  ідентифікації громадян — Системи BankID Національного банку України. Тепер усі клієнти, які пройшли ідентифікацію у банку і зареєструвались у Free Bank Банку Кредит Дніпро, зможуть користуватися простою системою віддаленої ідентифікації на порталах державних та комерційних надавачів послуг, що підтримують таку авторизацію. Зокрема, для авторизації достатньо буде використати логін і пароль FreeBank або номер картки і номер телефона, прив’язаний під картку Банку Кредит Дніпро.

 «Підключення до Системи BankID НБУ — це черговий крок на шляху глобального цифрового перезавантаження банку, що дозволить нам стати максимально зручними для клієнтів. Сьогодні  такий сервіс повинен бути присутнім в арсеналі будь-якої фінансової установи, яка поважає свого клієнта та націлена на довгострокове і ефективне  співробітництво з ним», — прокоментував Тарас Горкун, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. — Система BankID НБУ надає ще більше можливостей користуватися онлайн-сервісами без фізичної присутності клієнта», — додав Тарас.

Система BankID НБУ — це найбільша державна система віддаленої ідентифікації, яка забезпечує передачу персональних даних користувача від його банку, до надавача послуги.  Система налічує понад 90 абонентів та дозволяє отримувати дистанційно не лише адміністративні, а й фінансові та банківські послуги (наприклад, відкриття рахунку). Механізм передбачає, що первинна ідентифікація фізичної особи повинна проводитися в його присутності одним з банків — учасників системи, і вже після цього громадянин може замовляти сервіси та отримувати послуги на сайті будь-якої компанії або банку, підключених до Системи BankID НБУ. Ідентифікація проводитиметься дистанційно на рівні банків, в яких обслуговується клієнт (bank-to-bank). Персональні дані користувачів не зберігаються в Системі BankID НБУ, інформація передається в зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України.

Сьогодні до системи підключені 35 банків (зокрема всі системно важливі), які обслуговують 99% користувачів платіжних карток. Тож для отримання дистанційних цифрових послуг систему може використовувати фактично кожен громадянин. Кількість успішних ідентифікацій у системі за I квартал 2021 року становила майже 4,5 млн. (за 2020 рік - майже 7,6 млн.). Більше інформації про Систему BankID НБУ та її абонентів можна дізнатися на сайті Національного банку.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.05.2021 р. активи банку складають 14 245 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн грн. Кредитний портфель банку на 01.05.21 р. склав 3 603 млн грн, портфель коштів клієнтів — 9 805 млн грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності