меню

Банк Кредит Дніпро розігрує 1 750 000 гривень серед учасників акції «Витрачай з кредиткою та вигравай!»

03 Лютого 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам-держателям кредитних карток VISA Classic/VISA Gold, які уклали кредитний договір на умовах банківських продуктів «Кредитна картка з пільговим періодом» та «Кредитна картка без пільгового періоду»,  узяти участь в акції «Витрачай з кредиткою та вигравай!» і стати володарем одного із 35 грошових призів, величина яких сягає до 50% від загальної суми розрахунків кредитною карткою у період дії акції. Загальний призовий фонд акції становить 1 750 000 гривень. Ці кошти буде розіграно серед усіх клієнтів, які  протягом періоду дії акції з 01.02.2020 р. до 29.02.2020 р. розраховувалися карткою у будь-яких торговельно-сервісних закладах або у мережі Інтернет на будь-яку суму на території України.

У результаті розіграшу фортуна визначить 35 щасливців за допомогою неупередженого сервісу Random.org:

  • 20 переможців отримають 10% (максимум 50 000 гривень) від загальної суми розрахунків за період дії акції, які відповідають правилам її проведення;
  • 10 переможців отримають 25% (максимум 50 000 гривень) від загальної суми розрахунків за період дії акції, які відповідають правилам її проведення;
  • 5 переможців отримають 50% (максимум 50 000 гривень) від загальної суми розрахунків за період дії акції, які відповідають правилам її проведення.

 

Що більше розрахунків кредитною карткою Банку Кредит Дніпро, то більшими будуть шанси учасників акції на виграш!

Докладніше з умовами акції «Витрачай з кредиткою та вигравай!» можна ознайомитися за посиланням. Докладніше з інформацією про кредитні картки Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності