меню

Кредитні картки

0 грн
за випуск карти

67 днів
пільговий період, ставка 0,01% річних

2500 грн
за випуск карти та річне обслуговування

67 днів
пільговий період, ставка 0,01% річних

1 % додатковій дохід
у вигляді бонусів,
безліч безкоштовних преміальних сервісів

0 грн
за випуск карти та річне обслуговування

0 днів
пільговий період

БЕЗКОШТОВНЕ
зняття готівки

Переваги кредитних карток

Серед основних переваг, які забезпечує власнику оформлення кредитної картки, слід назвати надані нею можливості:

 • цілодобовий доступ до грошей - володар кредитки може в терміновому порядку і без особистого звернення до банку отримати необхідну кредитну суму в рахунок майбутнього доходу;
 • свободу в розподілі грошей - власник банківської кредитної картки може використовувати позикові засоби, що не звітуючи перед банком про те, на що він їх витрачає, в той час як цільове використання класичного кредиту знаходиться під контролем кредитора;
 • можливість регулярно поновлювати кредитну лінію - після погашення кредиту в строк клієнт знову може за замовчуванням в повному обсязі використовувати кредитні кошти, не займаючись оформленням нового кредиту.

Багато кредитних банківсьих карток мають так званий пільговий період, протягом якого клієнтові надаються найбільш вигідні умови використання позикових грошей. Крім того, оплата товарів і послуг кредиткою часто приносить її власнику додаткові бонуси: знижки, подарунки і т.д.
 

Які кредитні картки можна отримати

Наш Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам оформити кілька вигідних кредитних карт з різними тарифами та умовами облуговування:
 
 1. «Вільна готівка» - розроблена спеціально для клієнтів зарплатних проектів банку, не має пільгового періоду і не вимагає оплати за обслуговування, відсотки (7%) нараховуються тільки в разі використання кредитних коштів (ліміт до 200 000 грн), якими можна скористатися в будь-який момент і будь-яким способом.
 2. Freecard Gold - преміальна мультивалютна карта з чіпом і безконтактної технологією, отримання та обслуговування рахунку протягом року безкоштовне, можливий кредитний ліміт до 1 млн грн, програма лояльності «Політаємо зі смаком».
 3. Freecard Platinum - вартість випуску й річного облуговування 2500 грн / рік, програма лояльності «Політаємо зі смаком», індивідуальний кредитний ліміт до 1 млн грн, послуги персонального банкіра, допомога в дорозі (програма Auto Assistance), можливість відвідувати MasterCard Lounge міжнародного аеропорту Бориспіль і VIP-зали аеропортів по всьому світу.
 
Кредитні банківські карти Gold і Platinum пропонують пільговий період до 67 днів - протягом цього терміну процентна ставка становить 0,01% річних. Кредитні карти дозволяють розплачуватися п'ятьма світовими валютами (гривнями, доларом США, англійським фунтом, євро і російським рублем). Це перший в Україні банківський продукт кредитного формату, який надає власнику можливість за кожну покупку накопичувати бонуси, які потім можна витратити на оплату подорожей, авіаперельотів і дозвілля завдяки програмі лояльності «Політаємо зі смаком».
 
Додатковим плюсом преміальних кредитних карт є безкоштовна послуга нефінансового характеру - Concierge Service. В рамках кредитної послуги досвідчений персональний помічник готовий надати будь-яку допомогу, що стосується замовлення товарів і послуг, включаючи резервування столиків в ресторанах і кафе, бронювання готельних номерів, різнопланову допомогу в дорозі і подорожах та ін. Кредитна карта Gold має на увазі п'ять подібних запитів в місяць, а Platinum - безлімітне кількість.

Особливості кредитних карт

Незалежно від обраного типу кредитки кредитні карти в Україні володіють декількома загальними особливостями. З їх допомогою клієнти банку можуть абсолютно безкоштовно:
 
 • розраховуватися в торгових мережах за товари і послуги;
 • вигідно здійснювати всілякі покупки через інтернет;
 • знімати готівку в банкоматах будь-яких банків України;
 • користуватися інтернет-банкінгом FreeBank;
 • налаштувати автоматичні платежі для погашення кредитної заборгованості.
 
При оформленні банківської кредитної картки підключається GSM-банкінг - функція інформування про вчинені фінансові операції, яка дозволяє власнику кредитки отримувати інформацію про рух грошових коштів за допомогою SMS-повідомлень.

Як оформити заявку на кредитну карту і отримати її

Для того щоб отримати кредитну карту Банку Кредит Дніпро, необхідно:

 • вибрати найбільш вигідний для себе банківський продукт - переваги і тарифи кожної кредитної карти детально описані у відповідних розділах;
 • зробити заявку зручним для вас способом - для цього необхідно заповнити анкету на сайті або завітати до найближчого відділення банку;
 • отримати кредитне рішення - на цьому етапі банк повідомляє, чи готовий він запропонувати клієнту кредитну карту, і при позитивній відповіді видає її.
 • Якщо заявка на кредитну карту оформлюється онлайн, клієнт вказує лише свої П.І.Б. і контактний телефон. Щоб зробити кредитну карту, приватній особі потрібно відвідати відділення банку і пред'явити оригінали документів: паспорта та ідентифікаційного коду. Для оформлення преміальних кредитних карт буде потрібно взяти довідку про доходи. Самостійно розрахувати порядок і суми погашення кредиту дозволить онлайн-калькулятор на сайті.

Ви можете погашати заборгованість по кредитній карті через інтернет - за допомогою онлайн-сервісу переказів з картки будь-якого банку України, а також готівкою через банківські каси, термінали iBox, iPay і кіоски самообслуговування Банку Кредит Дніпро (без комісії).

 

ТИПОВІ ФОРМИ УГОД

Тут можете завантажити та ознайомитись із типовими формами угод універсального договору банківського обслуговування.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ