меню

Банк Кредит Дніпро розпочав видачу індивідуальних електронних ліцензій Національного банку України

02 Серпня 2017

Банк Кредит Дніпро один з перших адаптується до політики лібералізації валютного законодавства і починає видачу індивідуальних електронних ліцензій Нацбанку для інвестицій за кордон. Згідно з новими правилами НБУ, сума, яку клієнт-фізособа може перерахувати за кордон, становить 50 тис дол на рік. Щоб отримати ліцензію клієнт має бути громадянином України, а також мати поточні рахунки або рахунки відкриття картки в гривні і валюті переказу. Заява клієнта на отримання е-ліцензії з документами, що підтверджують його дохід і мету переказу коштів за межі України, розглядаються в максимально короткі терміни - протягом одного дня.

Е-ліцензія видається клієнтам в трьох випадках - з метою інвестування, розміщення коштів на власних рахунках за кордоном, а також виконання зобов'язань перед нерезидентами за договором страхування життя.

Банкіри відзначають, що лібералізація валютного ринку і створення для українців додаткових можливостей у вигляді пом'якшення матимуть позитивний вплив на розвиток ринку private-банкінгу в Україні.

«Ми вважаємо, що лібералізація валютного законодавства - одна з найбільш позитивних тенденцій на фінансовому ринку України, яка дозволить банкам урізноманітнити свою діяльність і лінійку пропозицій, а українцям без будь-яких труднощів відкрито і прозоро вкладати гроші, наприклад, в нерухомість або покупку цінних паперів, акцій всесвітньо відомих брендів або ж навпаки стартапів, які тільки почали розвиватися. І сьогодні наш банк один з небагатьох на ринку вже надає клієнтам таку можливість. Сам процес отримання такої ліцензії - оперативний, а клієнту слід надати мінімальний пакет документів, - розповідає Андрій Мойсєєнко, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. - Сегмент upper affluent і premium-банкінг в Україні поступово розширюватимуться і стандартні класичні послуги за рахунок відкриття і розширення доступу до світових фінансових ринків  поповнюватимуться новими інвестиційними продуктами».
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності