меню

Банк Кредит Дніпро розширює спектр роздрібних депозитних програм внеском на один місяць із прибутковістю до 11,5% річних у гривні

24 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро з огляду на побажання клієнтів і ринкові тренди розширює лінійку строкових роздрібних депозитів внеском на один місяць із прибутковістю до 11,5% річних у гривні, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Оформити депозит можна в будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У другому випадку діє програма лояльності, в рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні клієнт може відмовитися від автоматичної пролонгації.

«Наш банк уважно стежить за споживчими настроями, щоб на їх основі сформувати найбільш актуальні, прості та вигідні умови збереження і примноження фінансів за допомогою депозитних програм, – каже Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми пропонуємо можливість розміщення вільних грошових коштів на короткий період, після закінчення якого клієнт може самостійно визначитися з подальшою фінансовою стратегією: або залишити кошти в банку для примноження доходу, або витратити їх на власний розсуд. Упевнені, що така можливість буде дуже потрібною у сезон літніх відпусток, який зараз починається, і пов’язаних із ним приємних витрат».

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності