меню

Банк Кредит Дніпро став лауреатом премії FinAwards 2020

03 Березня 2020

Банк Кредит Дніпро став лауреатом престижної фінансової премії FinAwards 2020 у номінації «Кращий кредит готівкою. Вибір клієнтів». Цього року 32 банки боролися за премію, яку щорічно дають за особливі досягнення у розвитку роздрібних продуктів, у впровадженні технологій і клієнтських сервісів за результатами оцінки клієнтами фінустанов і авторитетним журі, до складу якого входять фінансові та банківські експерти й аналітики.

Засновники щорічної премії FinAwards – популярні фінансові портали «Мінфін» і Finance.ua, організатор – один із провідних конференц-майданчиків у сфері фінансів і технологій компанія BankOnline.

При визначенні переможців у номінації «Кращий кредит готівкою» було проаналізовано прозорість умов продуктів для споживача – наявність на сайті вичерпної інформації про умови кредитування: ефективну ставку, можливості розрахунку суми переплати, інформації про паспорт кредиту, типову форму договору, відомостей про канали погашення із зазначенням тарифів. Також було взято до уваги розкриття всіх супутніх комісій, відсутність прихованих комісій і обов’язкового страхування. Крім того, було взято до відома експертні думки та відгуки клієнтів.

«Ми вдячні засновникам премії, експертам і особливо клієнтам за високу оцінку наших роздрібних продуктових пропозицій, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Вважаємо її закономірним результатом синергії виконаної великої роботи за низкою напрямів: ефективні канали залучення і продуктивний діалог із позичальниками; прозорі умови кредитів із можливістю обрання клієнтом оптимальної конфігурації під свої конкретні фінансові цілі; ексклюзивні маркетингові пропозиції, які залучають нових і підвищують лояльність діючих клієнтів. Зростання нашого портфеля кеш-кредитів на 109% у 2019 році є переконливим підтвердженням правильності обрання переможця в номінації «Кращий кредит готівкою» відповідно до клієнтських уподобань».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку чи зробити заявку через Інтернет або інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якої пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності