меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів медіапростору за якістю представленості

30 Вересня 2016

Згідно зі щоквартальним дослідженням компанії NOKS FISHES Банк Кредит Дніпро продовжує лишатися одним із найякісніше представлених банків в українському інформаційному просторі. Так, за підсумками другого кварталу 2016 року серед усіх українських фінустанов банк закріпився в топ-5 у категорії "Естети" медіаполя. Крім того, відповідно до репутаційних досліджень компанії фінустанова стала одним із лідерів зростання рейтингу "Схвалення" за оцінками регуляторів ринку і фінансових журналістів.

Згідно з аналізом медіаактивності Банк Кредит Дніпро також утримує позиції в п'ятірці лідерів за якістю представленості в блоках "Бізнес/ліквідність" і "Банківський продукт". У розрізі блоку "Середній та малий бізнес" фінустанова посіла третє місце серед українських банків за кількістю згадок і друге - за якістю. За представленістю банківських спікерів у ЗМІ Банк Кредит Дніпро входить до топ-5 серед I групи банків (українські фінустанови, частка активів яких займає понад 0,5% банківської системи). Банк також утримує міцні позиції в першій десятці українських фінустанов за представленістю в соціальних мережах. При цьому під час аналізу блогів і соцмереж в розрізі блоку "Імідж бренду" фінустанова посіла третє місце за якісними характеристиками.

"Курс інформаційної політики банку лишається незмінним - у будь-якій публічній комунікації для нас важливо завжди надавати чесний і зважений аналіз ситуації або процесу, доступною і зрозумілою мовою говорити з аудиторією. Але найголовніше - це завжди лишатися прозорими і відкритими навіть у проблемних і гострих питаннях, що виникають так чи інакше, особливо в умовах, коли фінансовий ринок і економіка все ще заспокоюються після кризи. На наш погляд, це одні з основних складників побудови довіри між фінансовими інститутами й українцями", - сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" за підсумками роботи за минулий рік.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності