меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів рейтингу найкращих овердрафтів для бізнесу

09 Липня 2019

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 червневого рейтингу найкращих овердрафтів для бізнесу терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 37 пропозицій від 22 найбільших фінустанов України. При складанні рейтингу найкращих умов бланкового кредитування підприємств до уваги було взято такі параметри: номінальна і реальна процентні ставки, наявність і розмір авансового платежу, разової та щомісячної комісій.

«Овердрафти – найбільш масовий і затребуваний юридичними особами кредитний продукт, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Причина його популярності у відсутності жорсткого цільового призначення. Овердрафт може використовуватися для будь-яких цілей, пов’язаних із господарською діяльністю підприємства: оплати податків і зборів, виплати зарплати, покриття непередбачених витрат, розвитку бізнесу. При потребі його використання клієнт просто виставляє платіжне доручення у системі Клієнт-Банк, і фінустанова проводить операцію за рахунок ліміту овердрафту так само просто і швидко, як і при платежі за рахунок власних коштів».

Банкір зазначив, що важливими перевагами продукту є швидке – до двох днів – прийняття рішення про встановлення ліміту овердрафту в розмірі до 1 млн грн та можливість його отримання навіть тоді, коли рахунок підприємства перебуває в іншому банку; мінімальний пакет документів; можливість оформлення без відвідування відділення банку, з виїздом банківського менеджера на підприємство; відсутність комісій за оформлення та обслуговування. Основними вимогами до клієнтів для отримання овердрафту є ведення прибуткової діяльності, позитивна кредитна історія, достатність фінансових потоків для обслуговування кредиту, готовність до комплексного обслуговування у банку.

Докладніше ознайомитися з кредитними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності