меню

Банк Кредит Дніпро у червні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 78,5 млн грн

13 Липня 2018

Банк Кредит Дніпро активно залучає кошти роздрібних клієнтів завдяки широкій лінійці депозитних пропозицій, одній із найкращих на ринку прибутковості, й високому рівню сервісу. В результаті роздрібний депозитний портфель банку з урахуванням поточних і карткових рахунків збільшився в червні на 78,5 млн грн – до 3,9 млрд грн. При цьому строкові депозити формують понад 72% портфеля вкладів фізичних осіб. Стабільно зростає середній термін розміщення коштів: сьогодні портфель фінустанови на 85% складається з вкладів терміном від півроку і більше.

«Наш банк акцентує увагу роздрібних клієнтів на депозитних пропозиціях у гривні як найприбутковішому інструменті заощадження коштів і їх захисту від інфляції, – підкреслив Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша ексклюзивна пропозиція розміщення коштів у національній валюті на сім місяців із максимальною прибутковість до 16,5% річних – дуже популярна серед вкладників: за два місяці обсяг цього вкладу перевищив 209 млн грн, а його питома вага у портфелі сягнула 8%. У цілому ж із початку року гривневий портфель строкових депозитів збільшився на 65,5 млн грн. Позитивна динаміка залучень дозволяє банку нарощувати ресурс для активізації кредитування бізнесу і населення».

Оформити депозит терміном від 30 до 450 днів можна у будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У другому випадку діє програма лояльності, в рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну дії депозиту – на вибір клієнта. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності