меню

Банк Кредит Дніпро у І кварталі 2019 року збільшив портфель роздрібних депозитів у гривні на 46 млн грн

04 Квітня 2019

Банк Кредит Дніпро у І кварталі 2019 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 46 млн грн – до 1,4 млрд грн. Загальний портфель коштів фізичних осіб з урахуванням поточних і карткових рахунків перевищує 3,8 млрд грн. Строкові депозити формують 74% портфеля коштів фізосіб, із них майже 80% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«У І кварталі вкладники продовжували віддавати перевагу національній валюті, беручи до уваги курсову стабільність і більш високу прибутковість заощаджень у гривні, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Найкращу квартальну динаміку в нашому портфелі показали вклади в гривні на ексклюзивні терміни 4 і 7 місяців – їх обсяг зріс майже на 100 млн грн. Прибутковість депозитів досягає 18,5% річних, залежно від терміну та способу розміщення. Максимальна ставка за вкладами на великі терміни мотивує клієнтів до довгострокового фінансового планування, а бонусна програма заохочує дистанційне відкриття і управління вкладами, що економить час клієнта, а нам дозволяє розвантажити мережу і знизити витрати».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у валюті. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої уподобання і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності