меню

Банк Кредит Дніпро у квітні 2020 року збільшив портфель коштів фізичних осіб у гривні на 73 млн грн

13 Травня 2020

У квітні 2020 року Банк Кредит Дніпро збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у національній валюті на 73 млн грн, найкращу динаміку продемонстрували кошти на поточних і карткових рахунках, а також строкові вклади на 4 і 12 місяців. Загальний роздрібний портфель фінустанови перевищує 3,3 млрд грн, із яких майже 60% – кошти в національній валюті. 66% вкладів – строкові, з них 58% розміщені на терміни від півроку і більше.

«Завдання ефективного збереження та примноження коштів у нинішній непростій для економіки і ринку праці ситуації стає дедалі актуальнішим, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша нова депозитна лінійка дозволяє кожному клієнту обрати оптимальний для своїх фінансових цілей термін вкладу, починаючи від 23 днів, і отримати до 13,5% річних у гривні й до 2,5% річних у валюті, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Керувати депозитними рахунками клієнт може віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. Це не тільки зручно, але й економічно вигідно, оскільки відкриття вкладу онлайн заохочується бонусом до процентної ставки».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 23 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності