меню

Банк Кредит Дніпро у першому кварталі 2020 року збільшив роздрібний кредитний портфель на 75 млн грн

13 Квітня 2020

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-березні 2020 року збільшився на 55 млн грн – до 850 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за вказаний період зріс на 19 млн грн – до 292 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за перший квартал продемонстрував зростання на 75 млн грн, перевищивши 1,14 млрд грн.

«Сьогоднішні непрості реалії та нові виклики потребують від банків ефективних рішень, покликаних мінімізувати негативні наслідки жорстких обмежувальних заходів для фінансового стану бізнесу і населення, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми піклуємося про наших клієнтів і готові йти їм назустріч у випадку настання дійсно форс-мажорних обставин, втрати доходів у зв’язку з надзвичайною ситуацією і карантином. Водночас ми розраховуємо на відповідальність клієнтів і розуміння ними необхідності виконання своїх фінансових зобов’язань як ключової умови стабільної роботи банків, фінансової системи й економіки країни».

Банкір підкреслив, що згідно з чинним законодавством реструктуризація – не прощення боргу, а комплекс заходів, який допоможе позичальникам, що постраждали від введення надзвичайної ситуації та карантину, пережити ці складні часи і стати на ноги після їх завершення. При реструктуризації кредиту позичальник не платить штрафи і пені за несвоєчасне повернення заборгованості, але водночас не звільняється від сплати своїх зобов’язань за кредитним договором, тобто сама прострочена заборгованість лишається обов’язковою до погашення в повному обсязі у першу чергу.

Банк Кредит Дніпро пропонує зручно і безпечно здійснювати кредитні платежі дистанційно:

  • шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (p2p-платежі) за посиланням;
  • використовуючи систему інтернет-банкінгу FreeBank;
  • за допомогою ПТКС і терміналів iBox, EasyPay, «ПриватБанку»;
  • шляхом переказу коштів із рахунку в іншому банку України;
  • шляхом автоматичного списання щомісячного платежу з вашого рахунку.

Докладна інформація про канали погашення кредитної заборгованості – за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності