меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа найкращих банків на ринку обслуговування малого та середнього бізнесу рейтингу ділового видання «Бізнес»

03 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро підтвердив свої провідні позиції в сегменті обслуговування малого та середнього бізнесу, увійшовши у шорт-лист учасників рейтингу «Кращий банк для МСБ» авторитетного ділового журналу «Бізнес».

При визначенні банків, які займають активну позицію на ринку МСБ, редакція видання та його читацька аудиторія – підприємці, фінансисти, експерти, менеджмент малого, середнього та великого бізнесу – брали до уваги такі параметри, як портфель кредитів МСБ, його динаміка за 2018 рік і першу половину 2019 року, питома вага в загальному портфелі бізнес-кредитів, кількість клієнтів МСБ, наявність профільного підрозділу з обслуговування клієнтів цього сегменту, наявність нових спеціальних пропозицій і сервісів для підприємців, цінова політика фінустанови. Читачі видання як представники ділового співтовариства України і безпосередні споживачі банківських послуг мали можливість зробити свій внесок у визначення лідерів шляхом незалежного голосування на порталі.

«Високу оцінку діяльності Банку Кредит Дніпро на ринку обслуговування малого та середнього бізнесу ми вважаємо заслуженим результатом планомірної реалізації нашої бізнес-стратегії, яка фокусується на малому і середньому бізнесі як драйвері української економіки, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник Голови Правління Банку Кредит Дніпро. – У пріоритетному напрямі агрокредитування ми на піку агросезону наростили кредитний портфель до 800 млн грн. Активний розвиток партнерських програм, зручна продуктова лінійка, якісне тестування нових галузевих продуктів «Фінансовий ліміт», «Агротехніка Експрес», «Агрооборотка Експрес» дозволять нам і надалі бути в авангарді ринку і перемагати в конкурентній боротьбі за фермера. Ми маємо намір розширювати присутність в інших галузях МСБ, підтверджуючи репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу».

Банкір підкреслив, що регулярна активна участь фінустанови у спеціалізованих галузевих виставках дозволяє презентувати потенційним клієнтам наявні в арсеналі фінансові рішення й отримати зворотний зв’язок від діючих клієнтів і партнерів про якість банківських продуктів і послуг, новинки конкурентів, ринкові настрої, тенденції та вподобання.

Докладніше ознайомитися з цільовим продуктовим пропозиціями Банку Кредит Дніпро для малого і середнього бізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності