меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара» одразу в двох номінаціях рейтингу ділового видання «Бизнес»

23 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара» одразу в двох номінаціях рейтингу ділового видання «Бизнес»

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців одразу в двох номінаціях рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бизнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за півріччя: банк увійшов у топ-3 в номінації «Аграрний банк» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній агросектора, а також у топ-5 у номінації «Корпоративний партнер» – за фінансування реального сектора економіки.

Уже 20 років видання «Бизнес» реалізує проект «Фінансовий Оскар», який визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України. Сьогодні цей фінансовий рейтинг по праву вважається одним із найавторитетніших в Україні. Експерти визначають переможців у два етапи. На першому етапі претендентів на перемогу визначає редакція, беручи до уваги показники діяльності фінустанов, динаміку їх розвитку та дії на ринку. На другому – кандидатів оцінює компетентне журі, що складається з представників фінансових організацій, рейтингових агентств, бізнес-інституцій і асоціацій, інвестиційних компаній, банків, страхових компаній тощо.

«Поточний рік складається для банківського сектора неоднозначно, але, безумовно, є низка позитивних тенденцій: практично припинився «банкопад», платоспроможні фінустанови успішно виходять із кризи, шукають точки для зростання з використанням нових галузевих фінансових інструментів. Банки, що увійшли до нинішнього рейтингу, на практиці підтверджують ефективність своїх посткризових моделей розвитку бізнесу, формуючи ядро стійкої й надійної фінансової системи країни», – зазначає головний редактор журналу «Бизнес» В’ячеслав Мироненко.
Банк Кредит Дніпро уже вчетверте отримує високу оцінку експертного співтовариства у рамках проекту «Фінансовий Оскар», зокрема двічі – у досить новій для себе номінації «Аграрний банк», адже перші проекти в цьому напрямі було впроваджено фінустановою лише в 2016 році.

«Під впливом ринкових тенденцій ми змістили фокус із великого корпоративного на малий і середній бізнес, який менш ризиковий із точки зору концентрації кредитного портфеля. Агросегмент МСБ – один із лідерів економіки як щодо динаміки, так і щодо рентабельності. Він потребує постійної фінансової підтримки, але водночас здатен генерувати прибуток і відповідно якісно обслуговувати свій кредитний портфель. Ми напрацьовуємо клієнтську базу, розвиваємо близько 20 партнерських програм із провідними дистриб’юторами сільгосптехніки, почали системну співпрацю з авторитетними міжнародними фінансовими організаціями IFC та USAID. У результаті кредитний портфель агробізнесу вже виріс у 5,5 раза, перевищивши 200 млн грн. А попереду ще більш амбіційні плани. В цілому робота в агросегменті дозволяє банку не лише диверсифікувати ризики, але й створювати системну додану вартість», – розповіла Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро.
Інтерв’ю Олени Малинської журналу «Бизнес» про результати і подальші плани роботи банку в пріоритетному сегменті малого і середнього бізнесу можна прочитати за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності