меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до переліку 20-ти банків – учасників валютної інтервенції НБУ за найкращим курсом

18 Січня 2021

Банк Кредит Дніпро включено до переліку 20-ти банків, які в 1 кварталі 2021 року можуть стати учасниками валютної інтервенції НБУ за найкращим курсом.

Згідно з вимогами НБУ, в валютній інтервенції можуть брати участь лише 20 банків, які за підсумками попереднього кварталу отримали кращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку. В свою чергу загальний рейтинг розраховується на основі наступних критеріїв: обсяг операцій банку з купівлі та продажу іноземної валюти з іншими суб'єктами ринку та Національним банком (питома вага такого критерію в рейтингу - 50%); обсяг операцій банку з клієнтами з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти (питома вага в рейтингу - 30%); обсяг активів банку (питома вага критерію в рейтингу - 20%).

«Зростання кількості операцій з зовнішніми клієнтами, збільшення арбітражних операцій на ринку, а також активізація роботи банку на ринку деревативів дозволила нам увійти в ТОП-20 банків на валютному ринку», - підкреслила Оксана Шведа, заступник голови правління з казначейства Банку Кредит Дніпро.

Валютні інтервенції НБУ проводяться шляхом запиту регулятором у банків ціни на купівлю/продаж іноземної валюти через торговельно-інформаційну систему. Після отримання всіх пропозицій Національний банк заключає угоду з тим банком, який запропонує найкращу ціну.

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо.

Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.01.2021року статутний капітал банку становить 3 587 млн. грн. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності