меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 рейтингу фінансового здоров’я банків України

13 Березня 2020

Банк Кредит Дніпро посів восьме місце в рейтингу фінансового здоров’я банків України за результатами 2019 року серед 40 фінустанов з активами понад 2 млрд грн.

Індекс фінансового здоров’я Банку Кредит Дніпро становить 3,19 бала порівняно з 2,64 в середньому по банківській системі. Порівняно з початком року банк істотно покращив свої позиції в рейтингу, увійшовши до трійки найкращих за позитивною динамікою.

Методологія рейтингу фінансового здоров’я банків, підготовленого Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки експертів Національної асоціації банків України, базується на оцінці показників надійності та ефективності фінустанов. Банки ранжуються за індексом фінансового здоров’я, що характеризує бізнес-модель фінустанови, а також її привабливість для акціонерів і клієнтів. Субіндекс надійності узагальнює групу критеріїв, які оцінюють ступінь виконання банком ключових економічних нормативів, відображаючи його здатність протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам діяльності. Субіндекс ефективності відображає критерії, що оцінюють здатність банку генерувати прибуток і відображають ефективність використання активів.

Висока оцінка рейтингу свідчить про стійкі позиції Банку Кредит Дніпро на фінансовому ринку країни, про здатність своєчасно і повною мірою виконувати зобов’язання перед клієнтами і партнерами, надавати банківські послуги вищої якості. Вона збігається з оцінкою авторитетного рейтингового агентства IBI-Rating, яке підвищило за підсумками 2019 року кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за національною шкалою до «uaА» з прогнозом «у розвитку» і підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність).

Послідовна успішна реалізація Банком Кредит Дніпро бізнес-моделі з акцентом на комплексне фінансове обслуговування роздрібного сегмента й агросектору, систематична робота з поліпшення якості активів і операційного фінансового результату у поєднанні з системною підтримкою акціонера створюють передумови для подальшого підвищення ефективності бізнесу, посилення ринкових позицій і поліпшення рейтингових оцінок.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності