меню

Банк Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшив портфель коштів фізичних осіб на 309 млн грн – до 4,3 млрд грн

19 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів, з урахуванням поточних і карткових рахунків, на 309 млн грн – до 4,3 млрд грн. Найкращу динаміку серед строкових вкладів показали депозити в гривні, розміщені на термін 12 місяців, – їх обсяг зріс на 218 млн грн. Строкові депозити формують близько 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Ми залучаємо кошти населення під конкретне завдання – як ресурс для роздрібного кредитування, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Процентна ставка за строковими вкладами становить до 18,5% річних у гривні, до 5,7% річних у доларах США та до 3,7% річних у євро, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Максимальна прибутковість депозитів на більші терміни мотивує клієнтів до довгострокового фінансового планування, а наша бонусна програма заохочує дистанційне відкриття й управління вкладами, що економить час клієнта, а нам дозволяє розвантажити мережу і знизити витрати».

Банк пропонує оформити депозит на термін від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні і 0,2% в валюті. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої запити і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входить поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності