меню

Банк Кредит Дніпро в ТОП-10 банків-торговців держоблігаціями ПФТС

08 Липня 2021

Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-10 банків — торговців держоблігаціями ПФТС за результатами першого півріччя 2021 р., працючи з широким колом контрагентів, в число яких входять як фінансові організації, так і корпоративні клієнти, а також фізичні особи.

Важливо зазанчити, що у поточному році спостерігається особливий попит на держоблігації з боку фізичних осіб. Це пояснюється низкою суттєвих переваг держоблігацій порівняно з депозитами, що, в свою чергу, дало 70% росту інвестицій у цей фінансовий інструмент з боку населення за останні півроку — до рівня 18,25 млрд грн).

«Справді, ОВДП вважаються найнадійнішими цінними паперами в Україні, бо їх погашення в повному обсязі гарантується державою», — сказав Юрій Гріненко, казначей Банку Кредит Дніпро. — Також ми відзначаємо, що останнім часом особливу увагу цьому інструменту, крім фізичних осіб, почали приділяти корпоративні клієнти з метою управління короткостроковою ліквідністю», — додав Юрій.

ПФТС — українська фондова біржа, що функціонує з 1997 рокц. Станом на 30 червня 2021 р. кількість допущених до торгів членів ПФТС складала 28 банків і 26 фінансових компаній.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт , будівництво, девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності