меню

Банк Кредит Дніпро вдруге став партнером прямих ефірів шоу «Україна має талант. Діти» телеканалу СТБ

05 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро знову став партнером прямих ефірів шоу «Україна має талант. Діти» на телеканалі СТБ. На телевізійних кастингах за місце в прямих ефірах змагалися сотні юних обдарованих учасників, і перед членами журі – Ігорем Кондратюком, Славою Фроловою та Дзідзьом – стояло непросте завдання відібрати у фінал шоу найталановитіших дітей. Неймовірні здібності фіналістів телепроекту можна буде побачити вже цієї суботи – прямі ефіри стартують 6 травня 2017 року о 19:00.

«Другий рік поспіль ми з величезним задоволенням присвячуємо шоу «Україна має талант» дітям. Вони неймовірні, чарівні, скромні, сміливі й дуже обдаровані. Вони хочуть поділитися своїм талантом. Про них через кілька років розповідатимуть у всіх новинах країни. А нам хочеться їх надихнути і показати їхнім ровесникам, як багато існує способів проявити себе. «Україна має талант. Діти» – сімейне шоу, яке обов’язково варто подивитися дорослим разом зі своїми дітьми, – каже директор творчого об’єднання, що створює шоу, Оксана Болкун. – Приємно, що в такій важливій справі, як підтримка юних обдарувань, у каналу СТБ є однодумці, серед яких і наш давній партнер – Банк Кредит Дніпро».

Банкіри підкреслюють, що соціальна місія фінустанови полягає в тому, щоб надавати підтримку розвивальним, освітнім проектам і тим самим сприяти створенню яскравого і насиченого дитинства українських дітей і молоді.

«Цього року ми знову приєдналися до чудового проекту телеканалу СТБ «Україна має талант. Діти». Основна мета нашої соціальної стратегії – внесок у створення успішного майбутнього нашої країни. І ми твердо впевнені, що це буде можливо в тому випадку, якщо у наших дітей – головних драйверів нашого спільного майбутнього – буде здорове і щасливе дитинство, – сказала Тетяна Ярошенко, директор із комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Тому, крім реалізації власних дитячих освітніх програм, ми з радістю підтримуємо такі важливі, необхідні й завжди своєчасні проекти інформаційних партнерів».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності