меню

Банк Кредит Дніпро відкриває сезон новорічних сюрпризів та запрошує всіх, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, вигравати подарункові сертифікати

01 Грудня 2017

Банк Кредит Дніпро вітає всіх із першим днем зими та відкриває сезон новорічних приємностей акційною пропозицією на сторінці фінустанови у мережі Facebook.

Правила акції такі: у період з 1.12.2017 до 6.12.2017 р. на сторінках сайту creditdnepr.com.ua (українська версія) щодня буде розміщено 10 «чарівних кнопок», за кожною з яких приховуватиметься цікавий вислів видатного автора. Перший, хто відшукає кнопку та додасть відповідний їй вислів у коментарі до посту про акцію, отримає приз – подарунковий сертифікат номіналом 100 грн для обміну на покупки в мережі магазинів «Сільпо».

«Банк регулярно проводить фінансові конкурси та тематичні акції на своїй сторінці в мережі Facebook для наших діючих та потенційних клієнтів, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Такі заходи дають можливість учасникам поєднати корисне з приємним: знайти та обрати для себе оптимальне фінансове рішення з широкого спектру банківських пропозицій, оновити знання в сфері фінансів, банківських продуктів та послуг, перевірити власну кмітливість та отримати за активність приємні сюрпризи».

Детальніше про умови акції – за посиланням.

Банк запрошує взяти участь в акції, бажає всім учасникам наснаги, а найуважнішим та найдопитливішим – перемоги!

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності