меню

Банк Кредит Дніпро відновлює виплати вкладникам чотирьох неплатоспроможних банків

07 Листопада 2016

Банк Кредит Дніпро відновлює виплати клієнтам чотирьох проблемних фінустанов – «VAB Банку», банку «Камбіо», «Імексбанку», «Радикал Банку». Виплати триватимуть до 16 грудня 2016 року.

Свої кошти клієнти можуть отримати, попередньо записавшись на прийом на будь-який зручний для них час до найближчого відділення Банку Кредит Дніпро по всій території України.

Записатися традиційно можна одним із найбільш зручних способів:

  • звернувшись за номером спеціально відведеної гарячої лінії 0 800-507-700 (дзвінки по всій території України безкоштовні й приймаються цілодобово 7 днів на тиждень);
  • залишивши повідомлення і замовивши дзвінок на офіційному сайті фінустанови;
  • зв’язавшись по «Скайпу» (логін: creditdnepr-info).

Усі виплати будуть здійснюватися відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» згідно з реєстром вкладників, які мають право на відшкодування за рахунок коштів Фонду. Максимальний розмір суми, гарантованої до відшкодування, включно з відсотками, становить 200 тис. грн. При відвідуванні відділень Банку Кредит Дніпро вкладникам проблемних банків для отримання своїх коштів необхідно мати при собі паспорт і реєстраційну картку платника податків (ІПН).

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).
У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Опора МСБ" фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес" .

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності