меню

Банк Кредит Дніпро визнано найкращою універсальною фінустановою за результатами VIII Всеукраїнського конкурсу «Банк року» міжнародного фінансового клубу «Банкиръ»

27 Жовтня 2016

Банк Кредит Дніпро переміг у номінації "Найкращий універсальний банк" VIII Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 2016" від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ". Традиційно переможця визначали за результатами аналізу діяльності фінустанов, опитування банківського співтовариства, інформації Нацбанку і національних рейтингових агентств.

Як зазначають організатори конкурсу, основними критеріями для визначення переможців були: якісні показники, відкритість і доступність інформації про діяльність банку; безумовне виконання вимог законодавства; відповідність діяльності міжнародним стандартам; відсутність скарг від клієнтів і покарань від регулятора; дотримання принципів добросовісної конкуренції.

"Переможці конкурсу - фінустанови, які в умовах жорсткого контролю з боку НБУ продовжують покращувати результати своєї роботи, підвищувати якість сервісу, зміцнювати довіру клієнтів, ведуть відкритий, прозорий бізнес, - сказав Олег Капралов, глава міжнародного фінансового клубу "Банкиръ". - Восьмий рік поспіль ми здійснюємо оцінювання кращих учасників ринку. Але вважаю, що в останні три роки цей конкурс особливо важливий. Адже він дає об'єктивну оцінку українському фінансовому сектору, демонструючи учасників, які вистояли навіть у найбільш непрості моменти кризи та, незважаючи на всі потрясіння і трансформації на банківському ринку, зберігають і покращують свою ділову репутацію серед клієнтів, партнерів і регуляторів".

Банк Кредит Дніпро кілька років поспіль є лауреатом у різних номінаціях конкурсів "Банк року" міжнародного фінансового клубу "Банкиръ". Як зазначили в фінустанові, "Найкращий універсальний банк" - важливий доказ правильно зміненої й оновленої стратегії ведення бізнесу як із приватними, так і з корпоративним клієнтами.

"На початку цього року ми переглянули деякі стратегічні напрями діяльності, сфокусувавши свою увагу на удосконаленні роздрібної мережі, впровадженні нових послуг і розвитку дистанційних каналів обслуговування. Визначивши сегмент малого та середнього бізнесу в роботі з юрособами як пріоритетний, ми розробили і впровадили ряд нових вигідних і комфортних продуктів, які цілком відповідають специфіці їхньої діяльності та сучасним вимогам ринку. При цьому ми продовжували вдосконалювати сервіс та обслуговувати збільшені потреби великих корпоративних клієнтів, - сказав Андрій Мойсеєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Безумовно, для нас дуже важливо, що всього за кілька місяців після старту нових проектів наш банк визнано однією з найкращих фінустанов як для населення, так і для бізнесу. Це свідчить про те, що наша стратегія виправдала себе і ми рухаємося в правильному напрямку".

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" .

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності