меню

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля LOZOVA MACHINERY – наймасштабнішому заході південно-східної України

18 Липня 2019

Зручні цільові інструменти фінансування оборотних і основних коштів, а також понад 30 партнерських програм із провідними виробниками агротехніки вперше презентував агровиробникам Харківщини Банк Кредит Дніпро на грандіозному Дні поля, який проводив 18 липня партнер банку – LOZOVA MACHINERY. Під час заходу представники фінустанови надали відвідувачам комплексні консультації та запропонували найкращі варіанти придбання сучасної вітчизняної техніки від організатора заходу або будь-якої іншої техніки, яку аграрії мали змогу обрати на польовій демонстрації.

«Успішна 26-річна діяльність на фінансовому ринку, відкритість до співпраці не лише з великими та середніми аграріями, а й із землекористувачами з обсягом земельних ресурсів від 300 га, професійна експертиза бізнесу, прості, швидкі та зрозумілі галузеві продукти – завдяки цим чинникам усе більше сільськогосподарських виробників обирають своїм фінансовим партнером Банк Кредит Дніпро», – зазначив Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро.

Унікальний продукт фінустанови «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення обігових коштів, а також ексклюзивна продуктова новинка «Агротехніка експрес» – швидкий та простий кредит до 2 млн грн на техніку – зацікавили відвідувачів прозорими умовами, простотою та швидкістю оформлення. Рішення щодо цих продуктів приймається за два дні, а пакет фінансових документів, які подають до банку, налічує лише 2-3 форми річної звітності.

Учасники заходу в деталях дізналися про всі переваги інвестиційного кредитування від Банку Кредит Дніпро. Серед них, зокрема: мінімальний перший внесок від 10%, висока швидкість прийняття рішення та видачі кредиту (5-7 днів), відсутність нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокової оплати, вигідні відсоткові ставки.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності