меню

Банк Кредит Дніпро збільшує статутний капітал на 1,199 млрд грн

22 Червня 2017
 
Банк Кредит Дніпро збільшує статутний капітал на 1,199 млрд грн, або на 78,8%, – до 2,72 млрд грн. Відповідне рішення прийнято акціонером фінустанови 21 червня 2017 року. Додаткова капіталізація здійснюватиметься шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.
 
«За кризові роки Банк Кредит Дніпро тричі збільшував статутний фонд. І зараз, у посткризовий період, акціонер продовжує капіталізувати банк, надаючи системну підтримку його подальшому розвитку. Сьогодні, збільшуючи капітал майже вдвічі, ми в повному обсязі та своєчасно виконуємо надані регулятору гарантії за підсумками торішніх перевірок і стрес-тесту. І хочу зазначити, що плани капіталізації передбачають додаткове збільшення капіталу до кінця поточного року, – підкреслила Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро. – При цьому ми чудово розуміємо, що подальші успіхи можливі лише за умови реалізації грамотної стратегії та якісної роботи команди. Загалом нам вдається реалізовувати завдання в рамках стратегічних цілей, які ми поставили перед банком минулого року. Ми сфокусувалися на розвитку роздрібного кредитування, інвестицій в агробізнес, активному розвитку каналів дистанційного обслуговування. У результаті з початку року збільшили кредитний портфель аграріїв майже у два рази, роздрібний – також майже удвічі, створили якісний багатофункціональний мобільний додаток, продовжуємо нарощувати інвестиції в МСБ. Наша основна мета – розвиток комфортного, зручного та високотехнологічного банку». 
 
Як зазначила глава Правління фінустанови, подальші плани щодо розвитку банку ще більш амбіційні. Крім існуючих завдань і ключових напрямів діяльності, в особливому фокусі в другому півріччі будуть розвиток технологій і автоматизація банківських процесів, упровадження інноваційних підходів у private-банкінгу та удосконалення якості роботи мережі відділень.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності