меню

Банк Кредит Дніпро знову отримав «Фінансовий Оскар» від ділового тижневика «Бизнес»

03 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» щорічного конкурсу «Фінансовий Оскар», який проводить діловий тижневик «Бизнес». Експертне співтовариство оцінило результати роботи фінустанов за минулий рік. Номінацію «Корпоративний партнер» фінустанови отримують за здатність забезпечити стабільну і якісну роботу та фінансування реального сектора економіки. «Агробанк» – за підтримку і фінансування проектів у аграрному секторі.

Уже 20 років видання «Бизнес» реалізує проект «Фінансовий Оскар», який визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України. Сьогодні цей фінансовий рейтинг – один із найавторитетніших в Україні. Експерти визначають переможців у два етапи. На першому претендентів на перемогу визначає редакція, беручи до уваги показники діяльності фінустанов, динаміку їх розвитку та дій на ринку. На другому етапі кандидатів оцінює компетентне журі, що складається з представників фінансових організацій, рейтингових агентств, бізнес-інституцій та асоціацій, інвестиційних компаній, банків, страхових компаній тощо.

«У будь-якої кризи є одна незаперечна перевага – тільки в певний економічний період часу можна на практиці перевірити свою антикризову стратегію. Журнал «Бизнес» уже вдвадцяте підводить підсумки показників фінансового сектора країни. І нинішній рейтинг, як ніякий інший, раніше продемонстрував кардинальну зміну його учасників. Банки, які увійшли до рейтингу, показали, що їх моделі розвитку бізнесу успішні. Ми побачили, що банки шукають нові точки для зростання, розробляючи все нові галузеві фінансові інструменти. Безперечно, у банківського сектора ще лишаються виклики, але тішить той факт, що почало формуватися ядро дійсно фінансово міцних і надійних банків», – говорить головний редактор журналу «Бизнес» В’ячеслав Мироненко.

Банк Кредит Дніпро вже утретє отримує таку високу оцінку експертного співтовариства в рамках проекту «Фінансовий Оскар».

«Нам завжди дуже приємно отримувати такі високі оцінки шанованих експертів ринку. Для нас це свідчення правильно обраної стратегії бізнесу і мотивація розвиватися ще активніше, ще краще. Робота з бізнесом для Банку Кредит Дніпро завжди лишалася одним із найважливіших напрямів діяльності. Саме тому ми постійно вдосконалюємо лінійку продуктів і послуг для юросіб. І це стосується не тільки кредитування, але і всіх послуг щодо фінансового супроводу діяльності бізнес-клієнтів. Ми не припиняємо працювати над оптимізацією та удосконаленням процесів, поліпшили і розширили можливості клієнтів у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, робимо вигіднішими послуги щодо здійснення документарних операцій. І ми бачимо результати. Минулого року на обслуговування в наш банк перейшло близько 900 великих корпоративних клієнтів», – розповів Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності