меню

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

26 Червня 2019

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів червневого рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 174 пропозицій від 33 найбільших фінустанов України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу і підприємців до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку та в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

У результаті спеціалізований тарифний пакет «Агророзрахунок» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-10 найкращих пакетних пропозицій для бізнес-клієнтів.

«Для різних напрямів і масштабів бізнесу ми розробили спеціальні тарифні пакети, куди входять усі необхідні послуги для максимально зручного та вигідного ведення діяльності, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Так, пакет «Агророзрахунок» створено для простого і комфортного щоденного обслуговування невеликих та середніх агровиробників. Він поєднує в собі функції поточного і депозитного обслуговування з прибутковістю 10% річних із можливістю вільного використання коштів, безкоштовний випуск преміальних корпоративних карт для зменшення розрахунків готівкою, 25 безкоштовних платежів на місяць та інші переваги, а також можливість додати до пакету низку додаткових послуг, залежно від конкретних потреб клієнта. В такому індивідуальному підході ми бачимо запоруку лояльності клієнтів і успішної співпраці».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети, зумовлені оборотами і бізнес-активністю компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «Бізнес» орієнтовано на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Крім того, в лінійці представлено цільові бізнес-пакети «Агророзрахунок» та «ІТ-безліміт», умови яких максимально адаптовані під специфіку галузевої діяльності сільгоспвиробників та IТ-підприємців відповідно. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід із можливістю отримання ще вигідніших тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, яка дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта. Крім того, при використанні цієї карти зникає необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Детальніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності