меню

Без конверта: клієнти Банку Кредит Дніпро тепер отримуватимуть електронний PIN-код на мобільний телефон замість паперових PIN-конвертів

25 Травня 2017

Клієнти Банку Кредит Дніпро при відкритті карти або зміні PIN-коду замість очікування PIN-конвертів тепер будуть миттєво отримувати e-PIN у вигляді смс-повідомлення на особистий номер телефону. Отримання електронного PIN-коду дозволяє зробити процес оформлення карти для клієнта не тільки комфортнішим, оперативнішим, але й ще безпечнішим. Особисті паролі до карт більше не передаватимуться через третю особу, всі процеси тепер автоматизовано.

При відкритті карти або бажанні змінити PIN-код більше не потрібно відвідувати відділення банку. Достатньо відправити смс-повідомлення на короткий номер.

«Практика електронного передавання PIN-коду досить поширена в Європі й поступово приходить на український банківський ринок. Ми ж у своїй роботі завжди намагаємося застосовувати успішні й перевірені кейси, які роблять банківські процеси простішими, більш технологічними, оперативнішими і зручнішими. Саме створення максимально комфортних клієнтських сервісів покладено в стратегію розвитку бізнесу нашого банку. І впровадження технології e-PIN – один із тих невеликих кроків у цьому напрямку, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Клієнт зможе миттєво в будь-який зручний для нього час змінити PIN-код на карті без будь-яких додаткових дій і звертання до відділення. Крім того, це безпечніше – конверти з кодом більше не потрібні, вся інформація міститься виключно в мобільному телефоні клієнта».

Детальніше дізнатися про те, як отримати e-PIN можна, звернувшись до Контакт-центру банка за номером 0800507700.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності