меню

Безнал править бал. Експерт Банку Кредит Дніпро про актуальні тенденції ринку платіжних карт

13 Березня 2019

Статистика НБУ по ринку платіжних карт та інфраструктури за 2018 рік підтверджує успішну реалізацію курсу на побудову сashless-економіки: питома вага безготівкових операцій із платіжними картами досягла рекордних 79% у кількісному і 45% у грошовому вираженні, збільшившись за рік на 4 і 6 процентних пунктів відповідно. За такої динаміки заявлений регулятором цільовий показник частки безготівкових платежів на рівні 55% до кінця 2020 року виглядає реальністю, а не фантастикою, як це уявлялося усього лише 5 років тому.

Про мотивацію держави у популяризації культури безготівкових платежів, основні зони зростання і труднощі процесу, ступінь готовності бізнесу і суспільства до подальшого звуження сфер використання готівки розповів у експертної колонці авторитетного ділового видання «Новое время» Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

«Незважаючи на всі труднощі зростання, процес невідворотний і незворотній. Оплата покупок по всьому світові й проїзду в транспорті смартфоном, бронювання квитків і готелів декількома кліками, миттєві розрахунки з партнерами, онлайн-обмін валют стають звичними опціями must have, до яких швидко звикаєш, як до всього хорошого. Маленькі щоденні зручності мультиплікуються в значущі для економіки цифри: за експертними оцінками, розширення фінансової інклюзії на 10% сприяє зростанню ВВП на 0,3% – для України це близько 10 млрд грн. Фінансове залучення населення і бізнесу безпосередньо впливає на економічне зростання. Наш завтрашній рівень життя перебуває у наших же руках, озброєних сьогодні правильними фінансовими інструментами», – підкреслив Олег Пахомов.

Із повним текстом експертного матеріалу можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності