меню

Більше, ніж зарплата: Банк Кредит Дніпро надає клієнтам зарплатних проектів повний безліміт зручних і вигідних фінансових послуг

28 Вересня 2016

Спеціально для клієнтів зарплатних проектів Банк Кредит Дніпро розробив ще більш вигідні пропозиції пакетного обслуговування карткових рахунків. Тепер для всіх власників зарплатних карток передбачено ряд привілеїв. Наприклад, зняття готівки в банкоматах усіх банків України без комісії, безкоштовні смс- та інтернет-банкінг, участь у програмі лояльності, яка дозволяє повернути частину витрачених коштів, а також можливість скористатися кредитними коштами на вигідних умовах і багато іншого.

Клієнти, що отримують зарплату через Банк Кредит Дніпро, можуть вибрати найоптимальніший для себе набір послуг, який входить в один із пакетів комплексного фінансового обслуговування клієнтів.

"Близько 84 тис. осіб, що працюють більш ніж на 1 тис. українських підприємств, отримують зарплату через Банк Кредит Дніпро. Для нас робота з цією категорією клієнтів завжди була одним з основних напрямків у розвитку роздрібного бізнесу банку. І зараз ми створили для них ще більш вигідні та комфортні умови обслуговування, - говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Ми надаємо тисячам наших клієнтів-власників зарплатних карт розширений спектр фінансових послуг, закріплених за їхнім платіжним інструментом. По суті, ми пропонуємо не просто картку, а багатофункціонального фінансового помічника, який зможе вирішити найнеобхідніші фінансові питання, наприклад, моментально перевести кошти на інший рахунок, швидко без відвідування відділення оплатити комунальні послуги за допомогою інтернет-банкінгу, в разі нагальної потреби скористатися кредитними засобами, а також використовувати різні варіанти примноження заощаджень".

Пакет Безліміт Classic передбачає безкоштовне обслуговування картки, а також низку необхідних фінансових сервісів, зокрема й послугу "Вільні кошти" (відкриття накопичувального рахунку з можливістю поповнення і зняття коштів у будь-який зручний момент), послугу "Розумний рахунок" (завдяки цьому сервісу у клієнта є можливість встановити автоматичне перерахування коштів із кожної покупки на депозитний або накопичувальний рахунок), використання власної системи інтернет-банкінгу FREEBANK і смс-інформування, оформлення додаткової картки на своє ім'я або на ім'я родича. Крім того, за безготівкові розрахунки своїми зарплатними картками банк повертає їхнім власникам частину коштів на рахунок, а в разі нагальної потреби у клієнта є можливість скористатися кредитними коштами на вигідних умовах.

Пакет Безліміт Gold, крім уже зазначених функцій, передбачає можливість відкриття мультивалютної картки з безконтактними технологіями; консьєрж-сервіс (помічника з нефінансових питань - від замовлення таксі, бронювання столика в ресторані, покупки квитків до юридичної допомоги, візової підтримки та ін.); послугу "Регулярні платежі", що дозволяє автоматично здійснювати регулярні перекази коштів у рахунок оплати, наприклад, мобільного зв'язку та ін.; відкриття додаткових карток для членів сім'ї.

Більш детально з тарифами та умовами нових пакетних пропозицій Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" за підсумками роботи за минулий рік.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності