меню

Дарувати добро – просто: Банк Кредит Дніпро та Українська біржа благодійності допомагають провідній дитячій клініці України

18 Березня 2019

Украинская биржа благотворительности

Банк Кредит Дніпро провів щорічний благодійний аукціон серед співробітників фінустанови, метою якого став збір коштів для купівлі медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології (ІПАГ) у рамках спільного проекту з Українською біржею благодійності (ubb.org.ua). Одна з провідних дитячих клінік країни отримала новий інфузомат – спеціальний пристрій, що дозволяє дозовано подавати життєво необхідні препарати і харчування найменшим пацієнтам, а також нові датчики до пульсоксиметрів. Устаткування було передано у відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ІПАГ.

«Уже четвертий успішний партнерський проект команди Банку Кредит Дніпро та Української біржі благодійності знову підтвердив просту істину: добро і милосердя завжди у моді, – говорить Ірина Гуцал, директор УББ. – Кошти, зібрані співробітниками фінустанови на благодійному аукціоні, пішли на справді добру справу – придбання медичного обладнання для допомоги передчасно народженим дітям, яких, завдячуючи високому професіоналізму медиків і сучасному обладнанню, виходжують у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей держустанови Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України. Від щирого серця дякуємо співробітникам банку і партнерам, які підтримали аукціон прекрасними лотами, за збереження і примноження доброї традиції, небайдужість, активну допомогу малюкам, для яких найкращий подарунок – життя»!

Биржа благотворительности

Цього року на торги аукціону «Даруємо турботу» було виставлено понад 100 лотів від співробітників банку, його друзів і партнерів – фонду «АНТИСНІД», телеканалів ICTV, СТБ, «Інтер», «Новий канал», StarLightMedia, групи «ІНТЕРПАЙП», компаній KUHN-Ukraine, «Deloitte Україна», «Студії «Квартал 95», ФК «Динамо», книжкової фабрики «Юнісофт», відомих українських дизайнерів і багатьох інших учасників.

«Активна соціальна позиція є невід’ємним важливим складником нашої бізнес-стратегії, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Участь у благодійних проектах дає можливість нашим колегам, друзям і партнерам поділитися добром і турботою з тими, хто їх сьогодні особливо потребує. Цього року особливо приємно відзначити дуже активний відгук на нашу ініціативу: цікаві оригінальні лоти, безкомпромісну боротьбу учасників торгів і хороший результат – близько 30 тисяч гривень благодійних внесків, які стали нашим спільним внеском у підтримку провідної дитячої лікарні та її крихітних пацієнтів».

Банк Кредит Дніпро та Українська біржа благодійності продовжать серію благодійних проектів, розширюючи коло партнерів і учасників, готових ділитися турботою і теплом своїх сердець.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності