меню

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро – серед лідерів рейтингу строкових банківських вкладів

30 Серпня 2019

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-5 серпневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 9 місяців. При складанні рейтингу було розглянуто умови понад 200 продуктових пропозицій від 31 провідного українського банку. До уваги було взято процентну ставку, мінімальну суму вкладу, схему виплати відсотків, можливість поповнення або часткового зняття коштів.

«У політиці залучень ми свідомо робимо акцент на вкладах у національній валюті на довготривалі терміни, акумулюючи таким чином ресурс для роздрібного споживчого кредитування, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Строкові депозити сьогодні формують понад 70% портфеля коштів фізичних осіб банку, з них 72% вкладів розміщено на термін від півроку і більше. Прибутковість депозитів сягає 17,75% річних у гривні, що є однією з найкращих пропозицій на ринку і дає можливість нашим клієнтам використати свої кошти максимально ефективно».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на термін від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої потреби та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності