меню

Депозит Надійний

Переваги депозиту «НАДІЙНИЙ»:
 • зручність: розміщення коштів через FreeBank чи у будь-якому відділенні Банку Кредит Дніпро
 • безпека: збереження ваших коштів гарантується не тільки Банком Кредит Дніпро, а й Фондом гарантування вкладів фізичних осіб
 • дохідність: Національний Банк України зафіксував курс гривні, тож ваші гроші на депозиті у Банку гарантують збереження та примноження ваших коштів як в гривні, так і у валюті, завдяки накопиченим відсоткам за вкладом
 • онлайн-керування коштами: дистанційно завдяки інтернет-банкінгу FreeBank

Додатково ви отримаєте платіжну картку класу Visa Classic, яка дозволяє здійснювати розрахунки, отримувати перекази, знімати готівку в банкоматах, а ще, по закінченню строку депозиту — отримати кошти на картку та користуватися ними.

Умови розміщення депозиту:
валюта депозиту: гривня, долар США, євро
термін депозиту: для гривні: від 23 до 450 днів;
для долара: від 23 до 539 днів;
для євро: від 90 до 539 днів
мінімальна сума: у відділенні - 25 000 UAH, 1000 USD і EUR,
через FreeBank - 500 UAH, 100 USD і EUR
максимальна сума: не обмежена
дострокове розірвання: не передбачена

КАЛЬКУЛЯТОР ДЕПОЗИТУ

uah
usd
eur
Днів
Щомісячна виплата %
Ставка 16.5% річних
Ефективна ставка: 16.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Податок на доходи фізичних осіб і воєнний збір
Виплата % в кінці терміну
Ставка 17.5% річних
Ефективна ставка 16.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Податок на доходи фізичних осіб і воєнний збір

Розрахунок відсотків носить довідковий характер. Нараховані відсотки за депозитом підлягають оподаткуванню згідно з Податковим кодексом України.

Банк Кредит Дніпро є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року.
Відповідно до Закону України, протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Приєднання клієнта до публічної пропозиції (оферти) передбачає надання його згоди на зазначені умови надання банківських послуг.

Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів.

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором посилання

Повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту), після закінчення строку депозиту здійснюється на поточний рахунок, визначений клієнтом

ІСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОСЛУГИ БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ (ДЕПОЗИТУ)

5 причин відкрити вклад у Банку Кредит Дніпро

Вигідні вклади від Кредит Дніпро користуються заслуженою популярністю серед українців, завдяки безлічі важливих достоїнств:

 • Широкий вибір інструментів. Користувач може підібрати оптимальні умови угоди за програмою «Вільні кошти» або депозит «Надійний», визначивши відповідний термін, суму і порядок виплати відсотків.
 • Висока надійність фінансової установи. Кредит Дніпро протягом останніх років стабільно входить в ТОП рейтингів кращих банків в Україні по вкладеннях коштів фізосіб. Повернення грошей гарантовано ФГВФО.
 • Висока процентна ставка. 
 • Інтернет банкінг. Тепер можна забути про виснажливі очікування в чергах - функціональний додаток дозволяє користувачам контролювати стан своїх рахунків і здійснювати операції онлайн, заощаджуючи час і сили.
 • Додаткові послуги. Доступ до безкоштовного інтернет-банкінгу, поточний рахунок і картка Visa для виплати відсотків — все це дозволяє здійснювати інвестиції простіше і швидше!

Відкрити рахунок в банку можна на різний термін. Мінімальний поріг - 23, максимальний - 719 днів залежно від валюти вкладу. Розрахувати планову вигоду від вкладення можна самостійно, використовуючи калькулятор на сайті. 

Як відкривати банківські вкладення в Банку Кредит Дніпро

Оформлення вкладу можна здійснити у відділенні фінустанови або в особистому кабінеті інтернет-банкінгу. На це знадобиться не більше 15-20 хвилин. У разі дистанційного відкриття рахунку ми запросимо вас відвідати відділення для підписання документів.

Покласти гроші під відсотки клієнти можуть у межах однієї з двох груп програм:

 • «Вільні кошти» - вкладення з можливістю 100% розпорядження фінансами в будь-який момент;
 • Депозит «Надійний» - розміщення коштів на строк від 23 днів з щомісячною виплатою відсотків.

Щоб покласти гроші на рахунок, необхідно підготувати відповідну суму в гривнях, доларах або євро, пакет документів і відправитися в найближче відділення. А якщо користувач є клієнтом банку, його особистий дані вже внесені в базу і угоду можна укласти в кілька кліків через онлайн-кабінет.

Вигоди вкладу під високий відсоток

Депозит «Надійний» представляє вклади з високим відсотком. Головними перевагами цього депозиту є:

 • примноження вільних коштів на вигідних умовах — в рамках пропозиції вкладник отримує в банку за депозитом найвищий відсоток;
 • можливість вибору терміну розміщення вкладу — розмістити гроші можна на термін від одного місяця;
 • гнучкі умови поповнення;
 • надійність банку, що підтверджується досвідом і бездоганною професійною репутацією нашої фінансової установи.

Про те, що Банк Кредит Дніпро є одним з найбільш надійних банків для депозитів в Україні, свідчить оцінка рейтингового агентства IBI-Rating. Відповідно до цієї оцінки, рейтинг надійності нашого банку дорівнює «4+» (висока надійність).

Умови лояльності

Надбавка + 0,5% до ставки в грн і + 0,2% до ставки в дол. США при розміщенні клієнтом депозиту за допомогою сервісу інтернет-банкінгу FreeBank 

Переваги на оформлення депозиту через інтернет-банкінг FreeBank

Не витрачайте час на походи у відділення банку, щоб оформити, поповнити та проконтролювати свої депозити. Здійснювати ці операції ви можете в будь-який час за допомогою інтернет-банкінгу FreeBank.

За допомогою інтернет-банкінгу FreeBank ви зможете:

 • переглядати актуальні умови та процентні ставки за вкладом
 • оформлювати, поповнювати, контролювати свої депозити
 • переглядати список своїх депозитів
 • швидко дізнаватися про актуальну ставку за вашим вкладом, дату його продовження, баланс на рахунку та відслідковувати рух по ньому.

Автоматична пролонгація

Автоматична пролонгація – це продовження дії вкладу на новий строк, яке здійснюється банком в автоматичному режимі на підставі раніше укладеного Договору банківського вкладу. Строк залучення вкладу подовжується на період, визначений у заяві клієнта, та відповідно до процентної ставки, що діє у банку за цим різновидом вкладу на дату початку нового строку залучення вкладу. Відлік нового строку залучення вкладу починається з дня, що є останнім днем попереднього строку залучення вкладу. Подовження строку може здійснюватися необмежену кількість разів. Клієнт має право відмовитися від автоматичного подовження строку залучення вкладу шляхом звернення до банку та подання письмової заяви про відмову від подовження строку й повернення вкладу.

Як оформити

Оформити депозит можливо:

 • в будь-якому відділенні банку
 • самостійно через інтернет-банкінг FreeBank  (за умови попереднього відкриття карткового рахунку у відділенні банку з подальшим його поповненням на суму запланованого депозиту).

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності