меню

Депозит Надійний

uah
usd
eur
Днів
Щомісячна виплата %
Ставка 16.5% річних

Вклав

Отримав

Виплата % в кінці терміну
Ставка 17.5% річних

Вклав

Отримав

* Розрахунок відсотків носить довідковий характер. Нараховані відсотки за депозитом підлягають оподаткуванню згідно з Податковим кодексом України.

Переваги депозиту «НАДІЙНИЙ»:

 • високі процентні ставки
 • гнучкі умови поповнення
 • гнучкі терміни розміщення
 • гарантоване примноження вільних коштів на вигідних умовах

Умови розміщення:

 • термін депозиту: від 90 до 450 днів
 • валюта вкладу: гривня, долар США, євро
 • гнучкі умови поповнення
 • мінімальна сума: у відділенні - 25 000 UAH, 1000 USD і EUR, через FreeBank - 500 UAH, 100 USD і EUR
 • гарантоване примноження вільних коштів на вигідних умовах.

Разом із депозитом безкоштовно відкривається картковий пакет «БЕЗЛІМІТ CLASSIC», куди входить:

 • поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки та повертається повна сума депозиту після його закінчення
 • безкоштовна пластикова карта Visa Classic до поточного рахунку
 • безкоштовний інтернет-банкінг FreeBank.

5 причин відкрити вклад у Банку Кредит Дніпро

Вигідні вклади від Кредит Дніпро користуються заслуженою популярністю серед українців, завдяки безлічі важливих достоїнств:

 • Широкий вибір інструментів. Користувач може підібрати оптимальні умови угоди за програмою «Вільні кошти» або депозит «Надійний», визначивши відповідний термін, суму і порядок виплати відсотків.
 • Висока надійність фінансової установи. Кредит Дніпро протягом останніх років стабільно входить в ТОП-10 рейтингу кращих банків в Україні по вкладеннях коштів фізосіб. Повернення грошей гарантовано ФГВФО.
 • Висока процентна ставка. Номінально вклади даного фінінститута здатні принести дохід до 17.5% річних. Навіть з урахуванням податків інвестор може розраховувати на 10-12% чистого прибутку.
 • Інтернет банкінг. Тепер можна забути про виснажливі очікування в чергах - функціональний додаток дозволяє користувачам контролювати стан своїх рахунків і здійснювати операції онлайн, заощаджуючи час і сили.
 • Додаткові послуги. Доступ до безкоштовного інтернет-банкінгу, поточний рахунок і карта Visa для виплати відсотків - все це дозволяє здійснювати інвестиції простіше і швидше!

Відкрити рахунок в банку можна на різний термін. Мінімальний поріг - 30, максимальний - 450 днів. Залежно від періоду розміщення грошей змінюється і процентна ставка. Розрахувати планову вигоду від вкладення можна самостійно, використовуючи калькулятор на сайті. Однак слід пам'ятати, що прибуток оподатковується. Тому номінально високі відсотки фактично виявляються нижчими на 20-25%.

Як відкривати банківські вкладення в Банку Кредит Дніпро

Відразу відзначимо, що оформлення вкладу можна здійснити у відділенні фінустанови або в особистому кабінеті інтернет-банкінгу. На це йде не більше 15-20 хвилин. У разі дистанційного відкриття рахунку може знадобиться подальше відвідування відділення для підписання документів.

Покласти гроші під відсотки клієнти можуть в рамках однієї з двох груп програм:

 • «Вільні кошти» - вкладення з можливістю 100% розпорядження фінансами в будь-який момент;
 • Депозит «Надійний» - розміщення коштів на строк від 30 днів з щомісячною виплатою відсотків.

Щоб покласти гроші на рахунок, необхідно підготувати відповідну суму в гривнях, доларах або євро, пакет документів і відправитися в найближче відділення. А якщо користувач є клієнтом банку, його особистий дані вже внесені в базу і угоду можна укласти в кілька кліків через онлайн-кабінет.

Які потрібні документи, щоб відкрити депозит

Щоб оформити вкладення, користувачеві потрібно мати при собі:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Понад 95% депозитів в Україні відкриваються тільки цим двом документам. У ряді випадків співробітники фінансової установи можуть запросити додаткові довідки, наприклад, для реалізації пільгової або акційної програми. Однак при наявності лише паспорта, ІПН і грошей можна сміливо прямувати до відділення!

Слід відразу вирішити, яким чином будуть нараховуватися і виплачуватися високі відсотки за вкладом. Їх можна зараховувати на картку щомісячно або ж реінвестувати - додавати до депозитної сумі. У другому випадку остаточний дохід виявиться трохи вище, ніж в першому.

Щоб вкласти капітал максимально вигідно і надійно, важливо вирішити не тільки те, де відкрити рахунок, але і визначитися з підходящою валютою, строком, інвестиційною програмою. Для прийняття вірного рішення рекомендуємо зв'язатися з нашим фахівцем з вказаним телефонним номером і отримати безкоштовну консультацію вже сьогодні!

Особливості депозиту з високою ставкою по вкладах

Основні характеристики депозиту «Надійний»:

 • вік вкладників від 18 років;
 • можливі терміни дії договору 30-450 днів;
 • можливість відкрити вклад у гривні, доларі США і євро;
 • процентні ставки - від 1% (EUR), від 2,3% (USD) і від 11% (UAH);

Депозит «Надійний» передбачає вибір зручного для клієнта терміну розміщення коштів - від 30 до 450 днів. Чим більше період розміщення коштів, тим, відповідно, вище процентна ставка і прибуток. При цьому відсотки можуть виплачуватися як щомісяця, так і по закінченню терміну дії депозиту. Депозит з щомісячними процентними виплатами традиційно характеризується більш низькими відсотками. Залежно від обраної валюти вкладники можуть отримувати високі ставки по вкладах у гривні, доларах і євро. Найвищий відсоток депозиту в банку в рамках пропозиції «Надійний» становить 16%. Саме такі нарахування отримає клієнт, який розмістив гривневий депозит на термін від 210-364 з виплатою відсотків в кінці терміну дії депозиту ?. Розрахувати точну суму належних вам виплат, в залежності від розміру, валюти і терміну депозиту можна, скориставшись калькулятором на сайті банку.

Мінімальний розмір депозиту «Надійний» залежить від обраної валютної зони і способу оформлення. При оформленні депозиту в банківському відділенні мінімальна сума, яку можна розмістити, становить 25 000 грн., 1000 дол., 1000 євро. Відкриття депозиту за допомогою системи інтернет-банкінгу FreeBank допускається на суми 500 грн., 100 дол. і 100 євро. Крім того, при розміщенні клієнтом депозиту за допомогою банківського онлайн сервісу вкладнику надається додаткова надбавка + 0,5% до ставки в гривні і + 0,2% - для вкладень в доларах США і євро. Протягом першого місяця дії договору можливе поповнення депозиту, але сума довкладень не повинна перевищувати розміру початкового внеску. Мінімальний розмір поповнень дорівнює 100 грн., 50 дол. Або 50 євро, відповідно. Можливість дострокового розірвання договору депозиту не передбачена. Якщо клієнт після закінчення зазначеного в договорі терміну не виявив бажання забрати депозит, здійснюється автоматична пролонгація дії вкладу на умовах, які діють для даного продукту на момент лонгації.

Крім високих ставок по депозиту, вклад «Надійний» забезпечує клієнтам додатковий бонус - «Безліміт Classic», який оформляється безкоштовно.


Як оформити депозит «Надійний»

Оформити депозит під високий відсоток можна в будь-якому банківському відділенні і через сервіс інтернет-банкінгу FreeBank - за умови попереднього відкриття карткового рахунку в банку з його подальшим поповненням на суму в розмірі запланованого депозиту.

Щоб відкрити депозит, вам знадобиться:

 • заповнити заявку на сайті банку, вказавши ім'я, прізвище, по батькові та телефон особи, на яке буде оформлятися депозит;
 • надати оригінали документів - для резидентів буде достатньо паспорта і ідентифікаційного коду, а нерезиденту, крім цього буде потрібно підтвердити своє місцезнаходження на території України і походження коштів;
 • укласти депозитний договір на обраних умовах.

Найбільш зручним способом оформлення та контролю депозиту є інтернет-банкінг FreeBank. Наш надійний банк для депозитів не тільки забезпечує максимально вигідні умови депозитного договору, але і дозволяє у вільному режимі, контролювати свої кошти, бачити актуальну ставку, дату лонгації, баланс і рух по рахунку.

Детальні умови обслуговування депозиту «Надійний» ви знайдете в PDF-файлах на сторінці послуги.

Вигоди вкладу під високий відсоток

Депозит «Надійний» представляє вклади з високим відсотком. Головними перевагами даного депозиту можна назвати можливості і гарантії, а саме:

 • примноження вільних коштів на вигідних умовах - в рамках пропозиції вкладник отримує в банку за депозитом найвищий відсоток;
 • можливість вибору терміну розміщення вкладу - розмістити гроші можна на термін від одного місяця;
 • депозит передбачає гнучкі умови поповнення;
 • відкриття депозиту в надійному банку, що підтверджується досвідом і бездоганною професійною репутацією нашої фінансової установи.

Про те, що Банк Кредит Дніпро є одним з найбільш надійних банків для депозитів в Україні, свідчить оцінка рейтингового агентства IBI-Rating. Відповідно до цієї оцінки, рейтинг надійності нашого банку дорівнює «4+» (висока надійність).

Умови лояльності

Надбавка + 0,5% до ставки в грн і + 0,2% до ставки в дол. США при розміщенні клієнтом депозиту за допомогою сервісу інтернет-банкінгу FreeBank 

Переваги на оформлення депозиту через інтернет-банкінг FreeBank

Не витрачайте час на походи у відділення банку, щоб оформити, поповнити та проконтролювати свої депозити. Здійснювати ці операції ви можете в будь-який час за допомогою інтернет-банкінгу FreeBank.

За допомогою інтернет-банкінгу FreeBank ви зможете:

 • переглядати актуальні умови та процентні ставки за вкладом
 • оформлювати, поповнювати, контролювати свої депозити
 • переглядати список своїх депозитів
 • швидко дізнаватися про актуальну ставку за вашим вкладом, дату його продовження, баланс на рахунку та відслідковувати рух по ньому.

Автоматична пролонгація

Автоматична пролонгація – це продовження дії вкладу на новий строк, яке здійснюється банком в автоматичному режимі на підставі раніше укладеного Договору банківського вкладу. Строк залучення вкладу подовжується на період, який визначено у заяві клієнта, та відповідно до процентної ставки, що діє у банку за цим різновидом вкладу на дату початку нового строку залучення вкладу. Відлік нового строку залучення вкладу починається з дня, що є останнім днем попереднього строку залучення вкладу. Подовження строку може здійснюватися необмежену кількість разів. Клієнт має право відмовитися від автоматичного подовження строку залучення вкладу шляхом звернення до банку та подання письмової заяви про відмову від подовження строку й повернення вкладу.

Як оформити

Оформити депозит можливо:

 • в будь-якому відділенні банку
 • самостійно через інтернет-банкінг FreeBank  (за умови попереднього відкриття карткового рахунку у відділенні банку з подальшим його поповненням на суму запланованого депозиту).

Перелік необхідних документів: 

Для відкриття депозиту (карткового рахунку) клієнту необхідно надати в банк оригінали таких документів:

для резидентів:

 • паспорт або документ, що його замінює;
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера облікової карти платника податків (ідентифікаційний код);

для нерезидентів:

 • паспортний документ;
 • документ, що підтверджує походження коштів;
 • документ, який підтверджує місцезнаходження нерезидента на території України.

ТИПОВІ ФОРМИ УГОД

Тут можете завантажити та ознайомитись із типовими формами угод універсального договору банківського обслуговування.

Інші депозитні продукти

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ