меню

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро – серед лідерів рейтингу строкових банківських вкладів

15 Вересня 2020

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-10 вересневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у доларах США строком на 9 місяців. При складанні рейтингу розглядалися умови найкращих продуктових пропозицій з 111 депозитів від 25 провідних українських банків. До уваги було взято процентну ставку, мінімальну суму вкладу, схему виплати відсотків, можливість поповнення або часткового зняття коштів.

«Питома вага валютних вкладів у загальному портфелі фізичних осіб, навіть незважаючи на їх істотний програш у прибутковості вкладам у гривні, лишається високою – понад 40% у цілому по ринку, що свідчить про значний попит на цей інструмент заощаджень, – говорить Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу і CRM Банку Кредит Дніпро. – Призначенням валютних вкладів є не так отримання додаткового доходу, як диверсифікація портфеля заощаджень і мінімізація курсових ризиків. Ми традиційно пропонуємо одні з найкращих за прибутковістю умов строкових вкладів, гнучку за термінами розміщення лінійку, до того ж заохочуємо бонусом до ставки дистанційне відкриття вкладів через інтернет-банкінг FreeBank».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строки від 23 до 450 днів у гривні з прибутковістю до 10% річних та від 23 до 719 днів у валюті з прибутковістю 1,75% річних у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується бонусом базової ставки.

Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності