меню

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро – серед лідерів травневого рейтингу строкових банківських вкладів

29 Травня 2020

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ травневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 9 місяців. При складанні рейтингу було розглянуто умови найкращих продуктових пропозицій із 163 депозитів від 24 провідних українських банків. До уваги було взято процентну ставку, мінімальну суму вкладу, схему виплати відсотків, можливість поповнення або часткового зняття коштів.

«Навесні 2020 року відтік коштів населення з банків був меншим як за тривалістю, так і за обсягами порівняно з попередніми кризами, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Цьому сприяли мінімізація панічних настроїв завдяки курсовій стабілізації, задоволенню попиту населення на готівкову валюту, чіткому виконанню банками зобов’язань перед клієнтами. У період поетапного пом’якшення карантинних заходів та активізації відкладеного споживчого попиту питання ефективного фінансового планування не втрачає своєї актуальності, а банківський депозит як і раніше є оптимальним інвестиційним інструментом з точки зору надійності, зручності й прибутковості».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні з прибутковістю до 13% річних та від 23 до 719 днів із прибутковістю до 1,75% річних у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності