меню

Дія в Банку Кредит Дніпро — достатньо документів лише в електронному вигляді

29 Жовтня 2021

З жовтня 2021 р. обслуговування клієнтів Банку Кредит Дніпро можливе не лише за оригіналом паспорта, а й з використанням е-паспорта громадянина України у вигляді ID-картки або біометричного паспорта для виїзду за кордон у мобільному застосунку Дія. Таким чином, тепер клієнти Банку Кредит Дніпро можуть просто показати електронний паспорт у застосунку Дія для підтвердження особи і поділитися цифровою копією документа при здійсненні банківських операцій у відділеннях банку.

Отримання копій цифрових документів співробітником відділення Банку Кредит Дніпро здійснюється за допомогою введення штрих-коду документа  з Дії.

Клієнтові потрібно лише підтвердити запит у застосунку Дія на передачу даних. Після підтвердження запиту і отримання копій цифрових документів здійснюється необхідна банківська операція. Такий спосіб ідентифікації клієнтів став можливим завдяки інтеграції функціоналу Дії з програмним забезпеченням банку.

«Інтеграція з Дією дозволила зробити обслуговування наших клієнтів ще більш швидким, зручним і безпечним — перевірка достовірності документів в кілька кліків максимально економить час. І, так, це справді зручно, коли не потрібно брати з собою пакет паперових документів, потім робити їхні копії, завіряти підписом, втрачаючи час або, ще гірше, згадати, що ти забув ідентифікаційний код», — зазначив Тарас Горкун, заступник голови правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації. — Комфорт наших клієнтів — пріоритет Банку», — додав Тарас.

Сьогодні, пройшовши верифікацію у застосунку Дія, в Банку Кредит Дніпро можна відкрити і поповнити рахунок, оформити депозит, отримувати готівку зі свого поточного рахунку, обмінювати валюту, відправляти і отримувати грошові перекази з використанням міжнародних платіжних систем, проходити процедуру повторної ідентифікації / актуалізації даних.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг.

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО), а також жовтий внутрішній, зелений внутрішній та міжнародний COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфонєіз.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.

Нагадаємо, в червні 2021 р. Банк Кредит Дніпро приєднався до державної системи електронної ідентифікації громадян — Системи BankID Національного банку України. Всі клієнти, які пройшли ідентифікацію в банку і зареєструвалися у Free Bank Банку Кредит Дніпро, можуть користуватися простою системою віддаленої ідентифікації на порталах державних і комерційних надавачів послуг, що підтримують таку авторизацію.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності