меню

До школи готові: Банк Кредит Дніпро приєднався до Всеукраїнської благодійної акції «Шкільний портфелик»

31 Серпня 2017

Співробітники Банку Кредит Дніпро взяли активну участь у благодійному проекті фонду «Карітас України» «Шкільний портфелик» – напередодні нового навчального року підопічні фонду отримали необхідне канцелярське приладдя. Так, упродовж 15 років зусиллями фонду і його партнерів школярі з багатодітних і кризових сімей не лише отримують шкільні товари, але й відчувають реальну турботу напередодні такого важливого для кожного школяра дня. Підтримати ініціативу можуть усі бажаючі – або самостійно зібравши шкільний портфель і все приладдя для дитини і передавши їх у фонд, або ж перерахувавши кошти на рахунок організації для подальшої закупівлі всього необхідного для навчання.

«Співробітники Банку Кредит Дніпро підтримали проект уперше, але багато колег уже висловилися за те, щоб зробити цю ініціативу доброю традицією в нашому банку, – прокоментувала таке починання Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – І ми будемо раді, якщо до нас надалі приєднаються наші клієнти, партнери і просто друзі. Адже кожному до снаги внести свою лепту в цю добру справу і подарувати свою турботу й увагу діткам, які нерідко позбавлені багатьох радостей дитинства».

У 2017 році проект фонду «Карітас України» «Шкільний портфелик» підтримали понад 20 компаній і 50 партнерів. Завдяки їхнім спільним зусиллям і активному залученню все зібране канцелярське приладдя у яскравих портфелях буде передано понад 3 000 школярам по всій Україні.

«Ми прагнемо максимально популяризувати цю благодійну акцію і бачимо, що на наше прохання взяти у ній участь і допомогти школярам відгукуються з кожним роком дедалі більше компаній. Спільними зусиллями ми допомагаємо дітям із багатодітних сімей, сімей у складних життєвих обставинах, сімей переселенців, сімей у буферній зоні, – розповіла про проект PR-директор благодійного фонду «Карітас України» Одарка Бордун. – Головне, що діти отримують не тільки повністю зібраний «шкільний портфелик», а й відчуття підтримки і турботи, тому 1 вересня надовго лишається у їхній пам’яті як справжнє свято. Саме цей емоційний чинник ми просуваємо в нашому благодійному проекті».

Зазначимо, що всі бажаючі можуть підтримати ініціативи фонду, ознайомившись із їх переліком на офіційному сайті або ж звернувшись до регіональних представництв організації по всій Україні. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності