меню

Допомагати просто: Банк Кредит Дніпро та Українська біржа благодійності підтримують провідну дитячу лікарню України

19 Лютого 2018

 

Банк Кредит Дніпро, продовжуючи добру традицію реалізації спільних проектів з Українською біржею благодійності (ubb.org.ua), провів благодійний аукціон серед співробітників фінустанови, в результаті якого було зібрано кошти на купівлю медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології (ІПАГ). Одна з провідних українських дитячих клінік отримала новий спеціальний пристрій, який дозволяє позбавлятися від рідини у легенях недоношених дітей. Устаткування було передано у відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ІПАГ.

«Це вже третій партнерський проект команди Банку Кредит Дніпро та Української біржі благодійності: кошти, зібрані в фінустанові на благодійному аукціоні, перераховуються на купівлю медичного обладнання для допомоги передчасно народженим дітям. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ДУ ІПАГ НАМН України виходжують найбільш беззахисних малюків. Їхнє життя безпосередньо залежить від професіоналізму лікарів і наявності сучасного обладнання, – розповіла Ірина Гуцал, директор УББ. – Хочу подякувати співробітникам банку і партнерам, які підтримали аукціон, за добру традицію, залученість і живий відгук, реальну допомогу малюкам. Завдяки нашій взаємодії діти отримали шанс швидше зміцніти і жити повноцінним життям. Разом допомагати – просто»!

Усього на торги було виставлено понад 80 лотів від співробітників і партнерів банку – «КУН Україна», StarLight Entertainment, телеканалів «Інтер», ICTV, «Новий канал», фонду «АНТИСНІД», Благодійного фонду Дениса Силантьєва, фан-клубу «Динамо», «Студії Квартал 95» і багатьох інших.

«Ми вважаємо, що бізнес не може лишатися осторонь важливих соціальних питань і проблем. Дарувати турботу тим, хто потребує її найбільше, – хороша традиція в нашому банку, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Кожен проект, спрямований на підтримку підростаючого покоління українців, знаходить відгук у десятків наших співробітників із різних регіонів країни. От і цього року колеги підійшли до аукціону надзвичайно креативно, надавши на торги вироби ручної роботи, квитки на найочікуваніші концерти року, лоти-сюрпризи. Наші партнери активно підтримали аукціон цікавими і нестандартними лотами, за які розгорілася справжня боротьба. Учасники активно торгувалися і робили благодійні внески, навіть якщо потім програли в торгах і не змогли викупити лот. У результаті ми змогли надати невелику допомогу одній із провідних дитячих лікарень України. Така регулярна підтримка – один з основних напрямів соціальної діяльності нашого банку і наша особиста відповідальність, внесок кожного у створення спільного майбутнього».
Банк Кредит Дніпро та Українська біржа благодійності планують продовжувати серію благодійних проектів, залучаючи до них ще більше партнерів і небайдужих людей, готових поділитися своєю добротою.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності