меню

Інформація щодо продовження обслуговування платіжних карток, термін дії яких закінчується під час карантину

03 Квітня 2020

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що обслуговування платіжних карток, закінчення терміну дії яких припадає на період карантину, буде автоматично продовжено ще на три місяці. Отже, вам не потрібно відвідувати відділення для отримання нової картки, користуйтеся й надалі вашою платіжною карткою.

Перелік доступних операцій для карток із продовженим терміном дії:

  • Зняття готівки в касах і банкоматах Банку Кредит Дніпро та інших банків. Звертаємо вашу увагу, що при використанні картки в POS-терміналах і банкоматах інших банків можливі відмови у проведенні транзакцій, пов’язані з особливостями конкретної моделі АТМ або термінала. В цьому випадку радимо скористатися найближчим банкоматом/терміналом Банку Кредит Дніпро або іншого банку.
  • Поповнення картки та здійснення платежів у терміналах самообслуговування банку.
  • Розрахунки у торговельній мережі у межах ліміту 200 USD (еквівалент у гривні за курсом банку для операцій за платіжними картками) на добу. Ліміт можна змінити, звернувшись до контакт-центру банку. У разі неможливості розрахуватись безконтактно потрібно провести транзакцію за допомогою контактного чипа.
  • Розрахунки у мережі Інтернет. Можливість користатися інтернет-розрахунками можна отримати, звернувшись до контакт-центру банку. При здійсненні операції з оплати товарів та послуг у мережі Інтернет необхідно зазначити строк дії картки, який вказано безпосередньо на картці. У разі неможливості здійснити оплату в мережі Інтернет радимо скористатись іншим сайтом.
  • Платежі та перекази через систему FreeBank, безпосередньо з карткового рахунку.
  • Перекази з картки на картку через сервіс банку за посиланням.

У разі виникнення запитань при здійсненні операцій із платіжною карткою звертайтеся до банку за номерами телефонів, що вказані на картці.

Нагадуємо, що ви можете зручно та безпечно здійснювати покупки, оплачувати комунальні та інші платежі, перераховувати гроші з карти на карту, погашати кредит і здійснювати інші фінансові операції онлайн через систему інтернет‐банкінгу FreeBank, не виходячи з дому.

Спілкуйтеся з банком онлайн, будьте здорові та бережіть себе!

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності