меню

Карта Freecard Gold Банку Кредит Дніпро увійшла у число лідерів рейтингу найкращих кредитних карт

30 Січня 2019

Кредитна карта Freecard Gold Банку Кредит Дніпро увійшла у число найкращих кредитних карт за версією популярного фінансового порталу Finance.ua. При складанні рейтингу найкращих безкоштовних кредитних карт, доступних для замовлення в каталозі порталу, до уваги було взято такі параметри: тривалість пільгового періоду, річна процентна ставка, наявність кешбеку, розміри комісій за поповнення і зняття готівки, можливість отримання карти і розмір максимального кредитного ліміту без довідки про доходи.

«Клієнтський попит на кредитні карти стабільно зростає завдяки все більшому проникненню безготівкових розрахунків у повсякденне життя українців, активному розвитку онлайн-оплат за товари й послуги та підвищенню рівня фінансової грамотності, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Кредитна карта цікава клієнтам як додатковий ресурс для повсякденних розрахунків і незапланованих витрат, адже вона дає регулярний доступ до позикових коштів у рамках кредитного ліміту і гнучкі можливості для їх повернення, зокрема й без оплати відсотків у пільговий період. Кредитна карта – зручне фінансове «плече» для клієнта, яке дозволяє йому грамотно, прагматично і вигідно здійснювати планування своїх доходів і витрат».

У Банку Кредит Дніпро оформлення і річне обслуговування кредитної карти преміального рівня Freecard Gold із чипом і безконтактною технологією безкоштовне. Термін дії картки становить до 5 років. Для оформлення потрібен мінімальний пакет документів: паспорт та довідка про присвоєння ІПН. Довідка про доходи знадобиться при оформленні кредитного ліміту понад 50 тисяч гривень.

Розмір кредитного ліміту становить до 1 млн грн. У разі розрахунку кредитними коштами передбачено пільговий період до 67 днів: якщо заборгованість погашається в цей період, то відсотки за користування кредитом нараховуються за символічною ставкою 0,01% річних, тобто фактично безкоштовно для клієнта.

Унікальною особливістю кредитної картки є її мультивалютність – можливість доступу до п’яти рахунків у гривні, доларах США, євро, англійських фунтах, російських рублях. При нестачі коштів на основному рахунку можна оперативно переключити його на необхідну валюту через Freebank або кол-центр.

Клієнту надається безкоштовний доступ до SMS-інформування про рух коштів по рахунках і до системи інтернет-банкінгу Freebank, за допомогою якої можна віддалено в режимі 24/7 управляти коштами, погашати кредитну заборгованість, оплачувати комунальні та інші послуги, здійснювати переказ коштів на будь-які карткові рахунки.

Поповнювати картку можна в касі банку або в термінальній мережі за допомогою онлайн-переказу з одного рахунку на інший або p2p-платежем.

При бажанні клієнт може оформити додаткові карти рівня Gold або Classic.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності